Zadzwoń do nas phone top 222 509 590                                  

Image
Image
Image

Jak płacić za ubezpieczenie OC? Które z możliwości proponowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe są najkorzystniejsze? Zastanówmy się chwilę nad tym zagadnieniem i sprawdźmy dostępne możliwości.

Jak dobrze wiemy zakup ubezpieczenia OC dla samochodu zazwyczaj wiąże się ze sporymi kosztami. Ceny robią wrażenie jeszcze bardziej, gdy np. w jednym czasie ubezpieczamy więcej, niż jedno auto.  Oznacza to, że przy nabywaniu ubezpieczenia niejednokrotnie trzeba zapłacić sumę przekraczającą średnią krajową, a jest to wydatek tylko na jeden rok.

Jak dobrze przygotować się do opłacenia ubezpieczenia OC? Towarzystwa ubezpieczeniowe proponują rozłożenie tego zobowiązania na raty. Polisa OC działa natychmiast po podpisaniu i zaakceptowaniu warunków ubezpieczenia. Natomiast klienci niedysponujący od razu całą kwotą mogą zdecydować się w zależności od oferty na dwie lub trzy raty.  Oczywiście w takim scenariuszu trzeba liczyć się z faktem, że w ostatecznym rozrachunku cena ubezpieczenia będzie droższa.

Natomiast jeśli są klienci, którzy dysponują całą kwotą na opłatę ubezpieczenia OC, mogą opłacić składkę od razu w całości. Ma to swoje plusy. Raz, że z psychologicznego punktu widzenia nic więcej nie będzie „wisiało” do zapłacenia w późniejszym czasie, co odciąży budżet oraz uda się zaoszczędzić kilkaset, a nawet kwotę sięgającą do tysiąca złotych na tym wydatku w skali roku.  

Jak widać towarzystwa ubezpieczeniowe dają pewne możliwości w rozwiązaniu sprawy. Teraz tylko od klientów będzie zależało jak to zostanie rozstrzygnięte w ostatecznym, najbardziej dla nich dogodnym sposobie.

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Oferujemy: ubezpieczenia samochodowe oc, ac, turystyczne, zdrowie i życie, mieszkania, domu, nnw dziecka, zwierząt, motoryzacyjne, firmowe.

Image