Ubezpieczenie OC komisowe, krótkoterminowe na 30 dni dla autosalonów, autokomisów

Serwis Interpolisa.pl jest nowatorskim portalem profesjonalnie przygotowanym dla potrzeb Komisów oraz Dealerów samochodowych. Specjalizujemy się w sprzedaży OC krótkoterminowego dla pojazdów osobowych, dostawczych oraz samochodów ciężarowych.

30- dniowy okres ochrony, brak konieczności wypowiadania, możliwość wielokrotnego wznawiania przy zagwarantowaniu stałej składki, na tablicach polskich i zagranicznych. Nie nakładamy limitów wykupionych polis.

 

Rodzaje polis do zakupu online w systemie Interpolisa.pl:

– OC krótkoterminowe dla pojazdów osobowych – od 49 zł

– OC krótkoterminowe dla pojazdów o DCM do 3,5 t – 89 zł

– OC krótkoterminowe dla pojazdów ciężarowych o DMC p. 3,5 t – 180 zł

– OC krótkoterminowe dla ciągników siodłowych – 380 zł

– OC krótkoterminowe dla motocykli – 30 zł

– OC krótkoterminowe dla naczep i przyczep – 30 zł

– OC krótkoterminowe dla ciągników rolniczych – 35 zł

– OC krótkoterminowe dla pojazdów specjalnych, kempingowych – 89 zł

Zapewniamy stały dostęp do portalu online 24h/dobę. Wygenerowanie polisy z naszego serwisu następuje w zaledwie kilka sekund od złożenia formularza, polisa jest aktywna w momencie pobrania z systemu, każdy z użytkowników naszego portalu o dowolnej porze oraz w dowolnym miejscu może wygenerować polisę bez zbędych formalności u agenta.

Na chwilę obecną z portalu Interpolisa.pl korzysta już kilka tysięcy zadowolonych z naszej obsługi partnerów.
Nie pozostawaj z tyłu zaloguj się do naszego serwisu i korzystaj w pełni z jego zalet.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi doradcami pod nr tel. 786 222 706, 603 953 826 lub pisząc na adres: ubezpieczenia@interpolisa.pl

DO KOGO SKIEROWANA JEST OFERTA

Oferta skierowana jest do każdego komisu samochodowego i auto handlu. Warunkiem przystąpienia do programu OC komisowe jest posiadanie aktywnej działalności gospodarczej i PKD 45.11.Z i/lub 45.19.Z .

Zarejestruj komis – tutaj

Jak rozpocząć współpracę i mieć samodzielny dostęp do systemu OC krótkoterminowego online 24h/7

1. Złóż formularz

Pozostaw swoje dane w formularzu rejestracyjnym dla Komisu. Dostępnego tutaj  https://portal.interpolisa.pl/dolacz-do-nas 

2. Kontakt

Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą aby ustalić szczegóły współpracy.

3. Umowa

Podpisanie umowy nie wymaga dojazdu do nas. Nasz system umożliwia załatwienie tej sprawy u Ciebie w domu

4. Aktywacja

Po niedługim czasie otrzymasz dostęp do systemu sprzedaży oraz szkoleń produktowych stacjonarnie i on-line.

Do Twojej dyspozycji udostępniamy też:

– prostą porównywarkę ubezpieczeń rocznych OC/AC – możesz kupić u nas polisę roczną dla swojego Klienta
– unikatowe ubezpieczenia majątkowe Twojego autosalonu/autokomisu
– tłumaczenia dokumentów samochodowych we wszystkich językach
– gwarancje techniczne pojazdów na okres od 3 do 12 miesięcy
– leasingi, kredyty samochodowe, gotówkowe oraz kredyty na działalność gospodarczą dla autosalonu/autokomisu.

Ubezpieczenia samochodowe OC krótkoterminowe online, komisowe, 30 dniowe, miesięczne dla samochodów osobowych, do 3,5 t, ciągników siodłowych Dobre i najtańsze OC na rynku w Polsce

Ubezpieczenia OC krótkoterminowe to bardzo wygodny i przyjazny produkt finansowy dla klienta. Procedura nabycia jest uproszczona do niezbędnego minimum i zapewnia maksimum ochrony przed zdarzeniami narażającymi pojazd na szkodę. Najbardziej charakterystyczną cechą tej polisy jest przede wszystkim krótki czas jej trwania. Polisa zawierana jest na 30 dni i nie wymaga wypowiedzenia. OC krótkoterminowe jest respektowane na terenie Krajów Unii Europejskiej i w łatwy sposób może być zawarta na osobę fizyczną.

Propozycja ta najbardziej przypadnie do gustu firmom, których główna działalność opiera się na handlu pojazdami. W przystępnej cenie można nabyć polisy dla pojazdów, które przez krótki okres czasu znajdują się pod pieczą dealera i oczekują na klienta. Właściciel komisu nie musi nabywać ubezpieczenia na cały rok, a jedynie ubezpieczyć pojazd do chwili, gdy jest on w jego ofercie sprzedażowej. OC krótkoterminowe pozwala zaoszczędzić pieniądze i adekwatnie opłacić wymagany czas ochrony.

Nie zostawaj w tyle! Bądź zabezpieczony na każdą sytuację! Zaloguj się do serwisu Interpolisa.pl i nabądź rewelacyjne produkty ubezpieczeniowe!

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi doradcami pod nr tel. 786 222 706, 603 953 826 lub pisząc na adres: ubezpieczenia@interpolisa.pl

 

Ubezpiecz samochód – krótkoterminowo ubezpieczenie OC online

Ubezpieczenia samochodowe to jedne z najczęściej wybieranych ofert, dlatego  Interpolisa  kładzie szczególny nacisk na szeroką ofertę i łatwą dostępność takich ubezpieczeń. Dzięki naszemu systemowi obsługi online klient ma elastyczny dostęp do całej oferty i może zakupić ubezpieczenie w każdej chwili bez wychodzenia z domu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie zwłaszcza dla przedsiębiorców, którzy chcą zaoszczędzić czas i mnóstwo formalności. Indywidualne konto klienta pozwala szybko i elastycznie zarządzać ofertą, na przykład kiedy potrzebne jest ubezpieczenie krótkoterminowe dla większej liczby pojazdów, co często zdarza się w branży motoryzacyjnej i logistycznej.

Współpracując z właścicielami komisów samochodowych i firm transportowych zapewniamy usługi, które minimalizują czas poświęcony na załatwienie kwestii ubezpieczenia, a jednocześnie pozwalają na wybór najkorzystniejszej, zindywidualizowanej oferty dopasowanej do konkretnego modelu biznesowego.

 

Liderzy branży ubezpieczeniowej w jednym miejscu online

Jednym z głównym celów Interpolisy jest budowanie najlepszej oferty ubezpieczeń, dlatego współpracujemy jedynie z liderami branży ubezpieczeniowej. Nasza oferta to gwarancja jakości, zadowolenia i szybkiej, bezproblemowej wypłaty odszkodowania. Stawiamy na renomowane, sprawdzone towarzystwa ubezpieczeniowe o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. W grupie 14 towarzystw, których ubezpieczenia oferujemy znajdziecie Państwo takie firmy jak PZU i Warta – cieszące się zaufaniem Polaków od wielu lat, Link 4 – lider wśród ubezpieczeń samochodowych, Proama – jedno z najbardziej doświadczonych towarzystw ubezpieczeniowych oraz Axa – specjaliści w dziedzinie ubezpieczeń na życie. Szerokiej i sprawdzona oferta Interpolisy to gwarancja satysfakcji i bezpieczeństwa klientów.

Krótkoterminowe oc online, najtańsze, krótkie, tanie i dobre komisowe ubezpieczenia na miesiąc ( 30 dni ) Interpolisa.pl zaprasza

 

OC krótkoterminowe nie tylko dla właścicieli komisów

Analizując rynek można dojść do wniosku, że OC krótkoterminowe było tworzone przede wszystkim z myślą o podmiotach zajmującymi się handlem pojazdami. Jednak praktyka wykazała, że to może być doskonałe rozwiązanie dla kierowców w czasie, gdy ceny polis samochodowych sięgają naprawdę dużych kwot.

Wystarczy zakupić OC krótkoterminowe i można już bezpiecznie jeździć po drodze, niezależnie od pojemności silnika. Jest to na pewno bardzo ciekawa możliwość, aby zaoszczędzić. Taka opcja najbardziej może przemawiać do młodych osób, które zawsze muszą płacić relatywnie zawyżoną składki z racji na brak stażu bycia kierowcą. Taka polisa jest wiążąca i zapewnia wypłatę odszkodowania w przypadku kolizji. Na pewno o wiele korzystniej i bezpieczniej jest rozważyć zakup OC krótkoterminowego, niż doprowadzić od przerwy w posiadaniu polisy. Brak ważnego dokumentu skutkuje wielkimi karami.

Optymalizuj swój budżet, przestrzegaj przepisów i podróżuj samochodem bezpiecznie! Doradcy Interpolisy pomogą Ci wybrać najlepsze OC krótkoterminowe spełniające Twoje oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu online, aby w szybko nabyć polisę!

 

OC komisowe co to znaczy?

Ubezpieczenie OC komisowe – czym charakteryzuje się to rozwiązanie ubezpieczeniowe?

Polacy od lat bardzo chętnie sięgają po używane auta. Wskazują na to liczne branżowe raporty, które dokładnie analizują rynek. Warto zwrócić uwagę, że jest to naprawdę bardzo dynamicznie rozwijający się rynek z bardzo różnorodna ofertą. W samym tylko 2022 roku było dostępnych do kupienia na jednym z portali motoryzacyjnych blisko 190 tysięcy pojazdów z drugiej ręki. Nic też w tym dziwnego, że sprzedaż używanych aut nabiera coraz bardziej profesjonalnego charakteru. Oznacza to, że sprzedając lub nabywając auto w komisie pewne sprawy administracyjne są załatwiane za klienta – chodzi przede wszystkim o zarejestrowanie lub wyrejestrowanie pojazdu, nabycie ubezpieczenia.

W związku z tym pojawia się w branży samochodowej takie pojęcie jak OC komisowe. Nie znajdziemy w oficjalnych ustawach definicji takiej instytucji. Jest to nazwa potoczna, ale weszła na stałe i zyskuje na popularności. Zazwyczaj pod tym pojęciem kryje się ubezpieczenie OC kupowane w komisie na cele związane z sprzedażą pojazdu w komisie. Także kierowcy używając pojęcia OC komisowego, ewentualnie OC krótkoterminowego, doskonale znają ten produkt ubezpieczeniowy.

Przypomnijmy, kto jest uprawniony do nabycia OC komisowego:

 • Właściciele pojazdów zarejestrowanych czasowo;
 • Właściciele pojazdów zarejestrowanych za granicą;
 • Właściciele pojazdów wolnobieżnych;
 • Właściciele pojazdów historycznych;
 • Właściciele pojazdów przeznaczonych do jazd testowych;
 • Właściciele pojazdów zarejestrowanych na stałe, ale będących w posiadaniu podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą polegającą na pośredniczeniu w kupnie i sprzedaży lub na kupnie i sprzedaży pojazdów mechanicznych (m.in. komisów);

Chcąc interpretować OC komisowe dosłownie, należy skupić się na ubezpieczeniu pojazdu, które może przekazać komis samochodowy. Czysto teoretycznie, należy brać pod uwagę ostatni z wskazanych wyżej przypadków. Jak to już zostało wcześniej zaznaczone z OC komisowego najczęściej korzystają podmioty zajmujące się pośredniczeniem w handlu pojazdami lub robiące to bezpośrednio. Ubezpieczenie krótkoterminowe można otrzymać od przedsiębiorcy zazwyczaj wtedy, gdy jest on formalnie właścicielem auta. Dzieje się tak, gdy pojazd został kupiony w Polsce lub za granicą, pochodzi z komisu współpracującego z salonem samochodowym lub komis przejął go na podstawie umowy komisowej z klientem.

Specjalne rozwiązanie dedykowane dla przedsiębiorców przy zakupie OC komisowego

W ofertach Towarzystw ubezpieczeniowych są sprzedawane ubezpieczenia komisowe na 12 miesięcy na zupełnie innych zasadach, niż jest to oferowane osobom indywidualnym. Mogą oni zazwyczaj skorzystać ze specjalnej oferty cenowej, która jest niższa od tej standardowej. Ubezpieczyciele także w  swoich kalkulacjach biorą pod uwagę fakt, że pojazd znajdujących się pod tego typu ochroną stoi zazwyczaj na parkingu i jest ubezpieczony przede wszystkim po to, by spełnić wymóg ustawowy.

Proponowane ceny OC komisowego

Analizując ogólnodostępną ofertę OC komisowego bardzo szybko można zauważyć, że propozycje tego typu ubezpieczenia oscylują między 50- 100 zł za 30 dni. Mowa tu o ofertach pojazdów osobowych jak i ciężarowych. Na pewno każdy klient będzie miał możliwość znaleźć coś dla siebie i wykorzystać na miarę swoich możliwości.

Czy warto kupować OC komisowe?

Odbierając samochód z komisu wraz z dokumentacją należy dobrze sprawdzić ważne ubezpieczenie komisowe, bo można z niego śmiało korzystać. Jednak trzeba pamiętać, że koniecznie należy sprawdzić termin zakończenia umowy, gdyż nie przedłuża się ona automatycznie i samoistnie wygasa na koniec okresu ochrony OC komisowego. Dlatego będąc nowym właścicielem trzeba zadbać o ciągłość ubezpieczenia. Po zakończeniu ważności polisy OC komisowego, należy zakupić polisę roczną.

FAQ- Najczęściej zadawane pytania klientów

Masz pytanie? Sprawdź jakie najczęściej zadają nam pytania nasi klienci

Wszystko co musisz wiedzieć o ubezpieczeniu OC

Ubezpieczenie OC jest konieczne i nic nie zapowiada na to, aby to w najbliższym czasie się zmieniło. Po prostu każdy musi je mieć. Dlatego warto wiedzieć jak dobrze zabrać się za zakup ubezpieczenia OC, bo zazwyczaj nie jest to łatwy i tani zakup. Trudność polega na tym, że rozpiętość cenowa jest duża, podobnie jak zakres świadczonych usług związanych z OC. Przeanalizujmy razem dostępne możliwości i sprawdźmy co proponuje rynek ubezpieczeniowy!

Sumy gwarancyjne z OC

Jest to kwota maksymalna, jaką może otrzymać osoba, która została poszkodowana w zdarzeniu spowodowanym przez ubezpieczonego. Rozróżniamy dwie kwoty. Jedna sięga ponad 5 mln euro jeśli chodzi o szkody na mieniu oraz ponad 1 mln euro w sprawach dotyczących szkody na mieniu.

Co to jest ubezpieczenie OC?

OC to ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej. Odpowiedzialność cywilna polega na ponoszeniu konsekwencji majątkowych działania własnego lub działania osób trzecich. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że jeżeli np. na podczas jazdy dojdzie do wypadku z winy kierowcy, to będzie trzeba zapłacić odszkodowania od powstałej szkody, którą kierowca spowodował. OC pokrywa koszty związane w koniecznością napraw lub pokrycia kosztów leczenia, bez konieczności naruszania bieżących pieniędzy z własnego konta lub na ten cel zaciągać kredytu.

Wybór ubezpieczenia przez porównywarkę cen

Wysokość składki jest zależna od wielu czynników. Warto wiedzieć, że różnice pojawiają się już przy polisie tego samego pojazdu w innych firmach ubezpieczeniowych. W pierwszej kolejności można skorzystać z porównywarek, aby na pierwszy rzut oka sprawdzić co może nas zainteresować, a co można od razu odrzucić. Cena OC w sporej części zależy od parametrów auta, choć to nie wszystko. Ponadto ubezpieczyciele biorą pod uwagę dodatkowe informacje, jak miejsce zamieszkania czy też wiek kierowcy. Co do zasady młodszy kierowca płaci więcej, a doświadczony może liczyć na zniżki. Pamiętajmy, że ubezpieczenie OC należy kupić jeszcze zanim stare wygaśnie, gdyż można narazić się na duża karę finansową.

Współwłasność ubezpieczenia OC oraz nabywanie dodatkowych usług

Kolejną popularna metoda jest zakup ubezpieczenia OC z współwłaścicielem pojazdu. W szczególności to może zainteresować właśnie młodych kierowców, narażonych na duże koszty. Jeśli chodzi o OC zniżki to są przyznawane po latach bezszkodowej jazdy. Młody kierowca ich nie ma, więc stawki są spore. Rejestracja z doświadczonym kierowca niweluje tę kwestię. Wtedy zniżki jednej osoby są naliczane dla obu. W ten sposób oszczędności wynoszą nawet kilkaset złotych.

Także warto rozważyć również zakup ubezpieczenia z innymi usługami. Towarzystwa oferują specjalne pakiety, takie jak OC/AC/NNW. Kupując taki zestaw, można oczekiwać niższej ceny każdej z nich. Kalkulatory biorą również pod uwagę pakiety usług. Dzięki temu nie tylko oszczędzisz, ale także znajdziesz najkorzystniejszą ofertę bardzo szybko i bez wysiłku.

Jeśli nad młodym kierowcą stoi widmo wysokiej składki może być samochód z silnikiem o małej pojemności. Od tego parametru często zależy wysokość składki ubezpieczenia OC. Tym bardziej, że młody kierowca nie powinna mieć szybkiego samochodu, gdy dopiero nabiera wprawy w kierowaniu pojazdem.

Otrzymywanie wypłaty z ubezpieczenia OC

Podstawą do uzyskania odszkodowania jest zgłoszenie szkody do zakładu ubezpieczeń, w którym sprawca zdarzenia ma wykupioną polisę OC. Następnie konieczne jest przedstawienie oświadczenie sprawcy kolizji podpisane przez niego i poszkodowanego. Jeśli na miejscu zdarzenia była policja, to wówczas jej funkcjonariusz przygotuje kartę zdarzenia drogowego. I to właśnie ta karta będzie dokumentem potwierdzającym zdarzenie i umożliwiającym ubieganie się o odszkodowanie.

  Skontaktuj się z nami

  Zadzwoń na 731 222 310
  Jesteśmy do Twojej dyspozycji
  poniedziałek-piątek 9:00-17:00   Aplikacja Interpolisa.pl

   Skorzystaj z wielu funkcji prowadzenia firmy

   Dzięki naszej aplikacji w szybki sposób wystawisz polisę krótkoterminową, przeprowadzisz szybką kalkulacje ubezpieczenia OC oraz skorzystasz w wielu funkcji dostępnych dla zarejestrowanego partnera

   Pobierz z GOOGLE PLAY

   Opinie naszych klientów

   Natural Pharmacy
   Natural Pharmacy
   2024-06-05

   Nie polecam tej firmy, kupujecie u nich oc krótkoterminowe a oni ich nie płacą, potem firmy wysyłaja do was wezwania. Po zerwaniu umowy współpracy nie oddają nadpłaconych pieniędzy.

   Krystian Mikulski
   Krystian Mikulski
   2024-06-04

   Tańsze ubezpieczenie niż w salonie, dziękuje.

   Krzysztof Besztak
   Krzysztof Besztak
   2024-05-12

   Beznadziejna obsługa klienta nie polecam wręcz odradzam

   Grzegorz Cepiel
   Grzegorz Cepiel
   2023-09-05

   Bardzo dobra współpraca!
   Polecam wszystkim!

   Piotr Mysłek
   Piotr Mysłek
   2023-08-18

   kalkulator oc na stronie i szybka realizacja plisowania, pani z call center bardzo pomocna

   Barbara Mikulska
   Barbara Mikulska
   2023-08-18

   Można porównać oferty różnych firm ubezpieczeniowych i wybrać najlepszą dla siebie, polecam miła obsługa

   Bartosz Wójcik
   Bartosz Wójcik
   2023-07-03

   Mało profesjonalne podejście do klienta.

   hdi
   warta
   agro
   wiener
   loga5
   loga4
   logo 3
   generali
   interisk
   uniqua
   link
   logo 2
   logo
   Client 5
   Client 4
   Client 3
   Client 2
   Client 1