O nas - Interpolisa.pl

O nas

Jesteśmy liderem w zakresie sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych. Posiadamy jeden z najbardziej profesjonalnych i najsprawniej działających serwisów obsługujący zarówno Dealerów i Komisy samochodowe w zakresie polis OC krótkoterminowego oraz polis 12- miesięcznych. Wygenerowanie polisy z naszego serwisu odbywa się bez oczekiwania na doradcę ubezpieczeniowego. Każdy z naszych partnerów ma zapewniony dostęp do serwisu 24h na dobę i możliwość realizacji polisy w dowolnym miejscu. Naszym priorytetem jest wysoka technologia zapewniająca obsługę na najwyższym poziomie.

Co zapewniamy?

Zespół profesjonalnych doradców, którzy w każdej chwili służą doradztwem w zakresie szerokiej gamy proponowanych przez nas ofert ubezpieczeniowych. Naszemu Klientowi pomagamy wybrać najkorzystniejszą polisę pod względem cenowym i zakresu ubezpieczenia. Każdy z naszych Klientów może zakupić u nas polisę online bez zbędnego tracenia czasu na znalezienie placówki agencyjnej.

Nasze cele

Priorytetem dla nas jest zapewnienie Klientom Interpolisy najlepszego ubezpieczenia oraz profesjonalnej obsługi. W tym celu dokładamy wszelkich starań, aby nasz serwis spełniał oczekiwania naszych partnerów. Dodatkowo na bieżąco wzbogacamy naszą ofertę, aby nasi Klienci korzystali z produktów ubezpieczeniowych najwyższej jakości.

Historia i cele

Nasza marka funkcjonuje na rynku od 1995 roku.

Od samego początku swojego istnienia Interpolisa zabiegała o komfort i wysoką jakość obsługi swoich klientów, posiadając szeroką gamę sprawdzonych produktów ubezpieczeniowych cenionych i renomowanych marek. Wraz z rozwojem rynku i ewoluowaniem potrzeb klientów, dostosowywano ofertę pod oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Dziś Interpolisa chcąc zachować swój konkurencyjny poziom usług, nieustannie dąży do automatyzacji i maksymalnego upraszczania procedury wystawiania polis, przy jednoczesnej dbałości o indywidualne potrzeby klienta. Jest to możliwe dzięki doświadczonym doradcom, którzy są w stanie kompetentnie optymalizować ofertę.

Doskonałe zaplecze informatyczne pozwala z kolei sprawnie przygotowywać dokumenty i dostarczać je drogą elektroniczną do odbiorcy. Funkcjonowanie Interpolisy nie kończy się na pracy centrali – dzięki wykorzystaniu szerokich kanałów sprzedaży oraz nowoczesnym rozwiązaniom marketingowym, oferta trafia do klientów w całym kraju.

Jesteśmy pewni, że jakość świadczonych przez nas usług zadowala najbardziej wymagających klientów, których dobro jest naszym nadrzędnym celem.

Nagrody i wyróżnienia

Najlepiej o jakości świadczonych usług oraz profesjonalizmie obsługi świadczą zdobywane nagrody oraz wyróżnienia.

Naszą pracę doceniły znane i cenione Towarzystwa Ubezpieczeniowe.

Nie poprzestajemy na tym co już udało się osiągnąć, ale wciąż rozwijamy swoje możliwości, aby zachować konkurencyjny poziom usług.

Dotacja

Wysoki poziom technologiczny zapewniły Interpolisie środki uzyskane w ramach projektu “Dotacje na innowacje”.

Dzięki realizacji projektu udało się nam stworzyć nowatorski portal profesjonalnie przygotowany dla potrzeb naszych partnerów, pozwalający w sposób intuicyjny  samodzielnie wystawić polisę. Dlatego nabywanie polisy ubezpieczeniowej z serwisu Interpolisa trwa tylko kilka minut, a wszystkie niezbędne dokumenty są dostarczane drogą elektroniczną.

Na rynku funkcjonuje bardzo niewiele serwisów umożliwiających pracę w tak uproszczony sposób. My cieszymy się z tego, że należymy do tej niewielkiej grupy.

FAQ- Najczęściej zadawane pytania klientów

Masz pytanie? Sprawdź jakie najczęściej zadają nam pytania nasi klienci

Czym się zajmuje Interpolisa.pl

Interpolisa.pl to polska platforma internetowa, która specjalizuje się w oferowaniu ubezpieczeń dla różnych dziedzin i branż. Firma oferuje szeroki zakres produktów ubezpieczeniowych dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji.

Główne obszary, którymi zajmuje się interpolisa.pl, obejmują:

 1. Ubezpieczenia komunikacyjne: Platforma oferuje ubezpieczenia komunikacyjne, w tym ubezpieczenia OC i AC dla samochodów osobowych, motocykli oraz innych pojazdów. Klienci mogą porównać oferty różnych ubezpieczycieli i wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie.
 2. Ubezpieczenia mieszkania i nieruchomości: Interpolisa.pl umożliwia zakup ubezpieczeń mieszkań, domów, apartamentów oraz innych nieruchomości. Oferowane polisy obejmują ochronę od szkód spowodowanych pożarem, zalaniem, kradzieżą czy innymi nieprzewidzianymi zdarzeniami.
 3. Ubezpieczenia podróży: Klienci mogą za pośrednictwem interpolisa.pl wykupić polisy ubezpieczeniowe podróżne, które zapewniają ochronę w trakcie podróży zarówno w kraju, jak i za granicą. Polisy obejmują m.in. koszty leczenia, opóźnienia lotów, utratę bagażu czy rezygnację z podróży.
 4. Ubezpieczenia dla przedsiębiorców: Interpolisa.pl oferuje również ubezpieczenia dla firm i przedsiębiorców. Są to m.in. ubezpieczenia OC dla działalności gospodarczej, ubezpieczenia mienia, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej zawodowej czy ubezpieczenia flot samochodowych.

Platforma interpolisa.pl umożliwia porównanie ofert różnych ubezpieczycieli, dostarczając klientom informacji i narzędzi do podjęcia świadomej decyzji ubezpieczeniowej. Umożliwia także dokonanie zakupu wybranej polisy online, w sposób prosty i wygodny dla klienta.

Czym jest serwis Interpolisa?

Marka Interpolisa funkcjonuje za pomocą intuicyjnie zbudowanej platformy internetowej, która pozwala klientom zapoznać się z ofertą dostępnych ubezpieczeń oraz daje możliwość wystawienia polisy online, bez potrzeby odwiedzania stacjonarnego biura.

Czy marka Interpolisa działa tylko w internecie?

Z pracownikami Interpolisy można również spotkać się na żywo, w centrali, gdzie pojawiają się dziesiątki klientów dziennie. Ponadto z Interpolisą współpracuje wielu Agentów terenowych, którzy pilnują wszelkich spraw administracyjnych związanych z wystawianiem ubezpieczeń.

Jaki rodzaje ubezpieczeń oferuje Interpolisa?

Interpolisa oferuje bogaty wachlarz produktów ubezpieczeniowych, które będą zabezpieczać klienta na wypadek wielu zdarzeń losowych. Przeglądając zestawienie produktowe klient znajdzie ubezpieczenia samochodowe, na życie, majątkowe, firmowe, turystyczne czy szkolne. Mnogość posiadanych rozwiązań pozwoli bardzo sprawnie dostosować produkt do oczekiwań klienta, bez potrzeby przepłacana za usługi, które w danej chwili są zbędne.

Z jakimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi współpracuje Interpolisa?

Interpolisa współpracuje z renomowanymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, które do lat cieszą się wielką popularnością wśród klientów. Pakiet produktów Interpolisy pochodzi od takich firm jak:  Warta, HDI, Proama, Uniqa, TUZ,, Link 4, MTU, Ergo Hestia, Compensa, PZU, Generali, Interrisk, Allianz, TRASTI, Wiener. Na pewno nieraz udało się Państwu słyszeć o produktach tych Towarzystw Ubezpieczeniowych w mediach lub prasie. Z pomocą doradców uda się Państwu wybrać najlepsze rozwiązania tych firm.

Kto pomoże w wyborze polisy?

Zespół pracowników serwisu Interpolisa tworzą doradcy ubezpieczeniowy z bardzo bogatym doświadczeniem zawodowym. Dokładnie znają oni potrzeby współczesnego klienta i wiedzą na jakie sytuacje jaki produkt najlepiej się przyda. Skontaktować się z nimi można telefonicznie, mailowo lub osobiście, odwiedzając biuro.

Jak szybko otrzymam polisę?

Polisa jest wystawiana bardzo sprawnie, zaraz po ustaleniu szczegółów z naszym doradcą. Nawet już po 15 minutach klient może otrzymać wszystkie niezbędne dokumenty na maila po dokonaniu wyboru polisy.

Co wyróżnia serwis Interpolisa pośród konkurencji?

Serwis Interpolisa jest dynamicznie rozwijająca się marką, bardzo chętnie korzystającą z rozwiązań informatycznych. Usprawnia to proces wystawiania polis z różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz daje lepsze możliwości komunikacji z współpracującymi Agentami i osobami zainteresowanymi naszą ofertą. Interpolisa stawia na mobilność i swobodę podejmowania dobrych decyzji bez konieczności odwiedzania biura. Cenimy Państwa czas i chcemy, abyście mogli cenne chwile spędzać gdzie indziej, niż w kolejkach za ubezpieczeniem.

  Skontaktuj się z nami

  Zadzwoń na 731 222 310
  Jesteśmy do Twojej dyspozycji
  poniedziałek-piątek 9:00-17:00   Aplikacja Interpolisa.pl

   Skorzystaj z wielu funkcji prowadzenia firmy

   Dzięki naszej aplikacji w szybki sposób wystawisz polisę krótkoterminową, przeprowadzisz szybką kalkulacje ubezpieczenia OC oraz skorzystasz w wielu funkcji dostępnych dla zarejestrowanego partnera

   Pobierz z GOOGLE PLAY

   Opinie naszych klientów

   Natural Pharmacy
   Natural Pharmacy
   2024-06-05

   Nie polecam tej firmy, kupujecie u nich oc krótkoterminowe a oni ich nie płacą, potem firmy wysyłaja do was wezwania. Po zerwaniu umowy współpracy nie oddają nadpłaconych pieniędzy.

   Krystian Mikulski
   Krystian Mikulski
   2024-06-04

   Tańsze ubezpieczenie niż w salonie, dziękuje.

   Krzysztof Besztak
   Krzysztof Besztak
   2024-05-12

   Beznadziejna obsługa klienta nie polecam wręcz odradzam

   Grzegorz Cepiel
   Grzegorz Cepiel
   2023-09-05

   Bardzo dobra współpraca!
   Polecam wszystkim!

   Piotr Mysłek
   Piotr Mysłek
   2023-08-18

   kalkulator oc na stronie i szybka realizacja plisowania, pani z call center bardzo pomocna

   Barbara Mikulska
   Barbara Mikulska
   2023-08-18

   Można porównać oferty różnych firm ubezpieczeniowych i wybrać najlepszą dla siebie, polecam miła obsługa

   Bartosz Wójcik
   Bartosz Wójcik
   2023-07-03

   Mało profesjonalne podejście do klienta.

   hdi
   warta
   agro
   wiener
   loga5
   loga4
   logo 3
   generali
   interisk
   uniqua
   link
   logo 2
   logo
   Client 5
   Client 4
   Client 3
   Client 2
   Client 1