Rynek ubezpieczeń ponownie reaguje na potrzeby klientów. Kiedy już więcej wiadomo o przebiegu Covid-19 ubezpieczyciele wyszli z propozycją zabezpieczenia przelotów pasażerskich. Jest to bardzo innowacyjne rozwiązanie jakie zostało stworzone przy współpracy PLL LOT oraz PZU.

Mimo wszystkich trudności trzeba jakoś funkcjonować, dalej podejmować się licznych aktywności czy po prostu udać się na upragniony urlop. Teraz w sposób odpowiedzialny, jasny i bezpieczny można jeszcze zabezpieczyć swoją podróż przeciw negatywnym skutkom Covid-19.

Ten produkt ubezpieczeniowy jest skierowany do osób, które planują podróż samolotem w jedną i drugą stronę z czasem pobytu w miejscu docelowym nie dłuższym, niż 30 dni. Jeśli w okresie pobytu za granicą ubezpieczony zachorowały na Covid-19, to będzie mógł skorzystać z środków na leczenie bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Ubezpieczenie pokrywa leczenie niezależnie od tego, na jaki wariant choroby klient zapadł. Proponowane ubezpieczanie jest wstanie nawet pokryć do 500 tysięcy kosztów leczenia w najbardziej rozbudowanym wariancie.

Warto zaznaczyć, że proponowane ubezpieczenie jest unikatowym rozwiązaniem na polskim rynku jak i na świecie. Na pewno będzie stanowić wsparcie wielu klientom oraz zmniejszy ogólny lęk przed podróżami zagranicznymi. 

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *