Czas pandemii wymaga zastosowania nowatorskich rozwiązań nie tylko w celu zachowania ciągłości biznesowej, ale także w sferze bezpieczeństwa. Z tego powodu, iż członkowie zarządu w spółkach bardzo często są zmuszani do ryzykownych posunięć. Niestety nie zawsze posunięć korzystnych. Naraża to na straty ich własną spółkę, którą prowadzą jak i kontrahentów lub dotyka mocno pracowników.

Z tą myślą rynek zaproponował specjalne ubezpieczenie przewidziane dla członków zarządu spółek. To ubezpieczenie ma zapewnić wypłatę świadczenia w przypadku, gdy zarząd z powodu zaniechania działania lub złych decyzji narazi cały biznes na straty. Takie rozwiązanie możemy zakupić już w Polsce co najmniej u jednego poważnego gracza na rynku ubezpieczeń.

Twórcy tego rozwiązania zachwalają sobie produkt ten, z racji na jego praktyczny charakter i szeroki zakres ochrony. Choć robimy co możemy, aby pokonać pandemię, to wszystko wskazuje na to, że zostanie ona z nami jeszcze przez długi czas. Dla tego prewencyjnie warto się zabezpieczyć przed naprawdę bardzo zaskakującymi sytuacjami!