Zadzwoń do nas phone top 222 509 590                                  

Image
Image
Image

Uważasz, że zapadnięcie na chorobę przewlekłą jak cukrzyca jest u Ciebie dość wysokie? W takim wypadku możesz zastanowić się nad nabyciem odpowiedniego ubezpieczenia, które jest w stanie zredukować ewentualne koszty związane z leczeniem w przyszłości.

Kto powinien w pierwszej kolejności zastanowić się nad tego typu zabezpieczeniem? Osoby mające w rodzinie osoby cierpiące na tę chorobę cywilizacyjną, kobiety w ciąży lub prowadzące dość wyczerpujący i ryzykowny tryb życia dla zdrowia. Tego typu ubezpieczenie jest możliwe do wykupienia na podstawie specjalnej ankiety zdrowotnej, do której uzupełnienia obliguje klienta ubezpieczyciel.

Na co można liczyć po zakupie ubezpieczenia? Oferta w sposób bardzo praktyczny wspiera finansowo klienta w leczeniu trwającym do końca życia.  Pokrycie kosztów związanych z wizytami u specjalisty, pokrycie kosztów zakupu leków czy zakup zestawu do badania glukozy mogą zdecydowanie ulżyć przy nieustannych wydatkach. 

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Oferujemy: ubezpieczenia samochodowe oc, ac, turystyczne, zdrowie i życie, mieszkania, domu, nnw dziecka, zwierząt, motoryzacyjne, firmowe.

Image