Pojazdy są niezbędne w prowadzeniu różnych form działalności gospodarczej.  Są to zazwyczaj bardzo specjalistyczne maszyny, które wymagają odpowiednich kompetencji od kierowcy. Do tego są swojego rodzaju inwestycją dla firmy. Oznacza to, że muszą być zadbane, sprawne a w razie problemów muszą mieć zagwarantowane warunki do naprawy.

Jako osoba przedsiębiorcza nigdy nie zostawiaj niczego przypadkowi. Zadbaj o możliwość otrzymania pieniędzy gdy dojdzie do nieprzewidzianego zdarzenia na drodze i będzie trzeba naprawiać pojazd. OC krótkoterminowe dla pojazdów ciężarowych to świetne rozwiązanie, gdy sprowadzasz nowy pojazd do firmy albo sprzedajesz za granice. Skontaktuj się doradcami Interpolisy i porozmawiaj o tym ubezpieczeniu!

Równie dobrą ofertę przygotowano dla rolników. OC krótkoterminowe dla ciągników siodłowych jest świetnym rozwiązaniem pozwalającym zabezpieczyć swój profesjonalny sprzęt. Jest to szczególnie warte rozważenia do zakupienia, gdy myślisz o sprowadzeniu takiego ciągnika lub masz zamiar jego sprzedaży. W taki sposób wypełnisz swój prawny obowiązek i zabezpieczysz się na nieprzewidziane sytuacje.