W części przedsiębiorstw wyjazdy w delegacje stanowią istotny element pracy zatrudnionych tam osób. Realizacja poszczególnych zadań wymaga podróży po kraju lub za granicę. Dlatego warto sprawdzić ofertę ubezpieczeń na tego typu aktywność pracowników. Jest to ważne, aby pomyśleć o tym wcześniej, bo w trakcie wyjazdu może przytrafić się dosłownie wszystko. Ubezpieczenie na czas delegacji pozwoli uniknąć czasem potężnych kosztów wynikających z konsekwencji jakie przynoszą nieszczęśliwe wypadki.

Kupując ubezpieczenie na delegację najważniejsze jest zapewnienie hospitalizacji, w szczególności w trakcie wyjazdu zagranicznego. Brak ubezpieczenia może spowodować, że koszty z leczenie będą liczone nawet w dziesiątkach tysięcy złotych. Dobrze też jest zwrócić uwagę na zapewnienie podróży powrotnej do kraju po otrzymaniu pierwszej pomocy medycznej. Uwzględnienie tych elementów sprawia, że koszty  ubezpieczenia sięgają kilkuset złotych co z ewentualnością wydania dużej kwoty z budżetu firmy robi różnice.

Zapytaj doradców Interpolisy jak warto optymalnie ubezpieczać pracowników na delegację. Specjaliści dobiorą dla Twojej firmy najlepsze rozwiązanie w dobrej cenie!