Jaka marka samochodu używanego cieszy się największą popularnością w Polsce? Od lat jest to niemiecki Volkswagen! Nic w tym dziwnego, gdyż samochody te wyróżniają się funkcjonalnością oraz długą żywotnością. Sprawdzimy ile kosztuje ubezpieczenie do tej marki.

W I półroczu 2021 roku średnia cena OC za Volkswagena w Polsce oscylowała w wysokości 624 zł. Kwota ta,  była niewiele wyższa od średniej składki dla wszystkich pojazdów. W III kwartale 2021 roku cena spadła, osiągając poziom 600 zł. Chcąc posiadać jeszcze większą i lepszą ochronę, warto pomyśleć o nabyciu Autocasco w pakiecie z OC. Wtedy otrzymujemy bardzo atrakcyjne rozwiązanie. Średnia cena kompleksowego ubezpieczenia w zależności od pakietu wzrośnie o około 200 zł, co sprawi, że za całość zapłacimy ponad 800 zł i będziemy maksymalnie chronieni.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat swojego indywidualnego ubezpieczenia OC wraz z AC, to skontaktuj się z doradcami Interpolisy. Wspaniali specjaliści pomogą wyliczyć ubezpieczenie i zabezpieczą Cię na cały rok jazdy!