Audi to marka kojarzona z samochodami premium, bogata z liczne, nowoczesne rozwiązania techniczne. Wysiłki technologów Audi wielokrotnie zostały wynagrodzone licznymi nagrodami.  Tylko w 2020 zarejestrowano ponad 15 tysięcy nowych Audi prosto w salonów, co plasuje markę na trzeciej pozycji w rankingu popularności. Ile trzeba szykować pieniędzy na ubezpieczenie takiego pojazdu?

W III kwartale 2021 roku średnio za ubezpieczenie OC dla Audi wynosiło 660 zł. Ta kwota jest prawie o 10 procent wyższa od średniej ceny OC w Polsce za tamten okres. Jedynie drożej trzeba było zapłacić za ubezpieczenie dla BMW. Dla tej marki średnia kwota wynosiła 730 zł. Najtaniej zapłacimy za ubezpieczenie Audi A4 z 2003 roku. Średnio ubezpieczyciele proponują polisę w kwocie 308 zł. Ta oferta była prezentowana zazwyczaj kierowcom po trzydziestym roku życia i z sześcioletnim okresem bezszkodowej jazdy. Dodatkową ochronę zapewnia także autocasco, które warto kupić w pakiecie z polisą OC, aby za całość zapłacić mniej.

Skontaktuj się z doradcą firmy Interpolisa i zapytaj o warunki oraz cenę swojego ubezpieczenia. Na pewno otrzymasz atrakcyjną ofertę po błyskawicznej wycenie!