Jesteś na wakacjach, parkujesz na zatłoczonym parkingu i nagle ma miejsce stłuczka lub zawadzenie obok innego pojazdu. Odpada boczne lusterko, stłuczony zostaje reflektor lub na karoserii pojawia się rysa. Już wiesz, że urlop masz z głowy i trzeba spędzić ten czas u blacharza. Przytrafić się może też inna irytująca sytuacja. Wracasz do auta po plażowaniu i widzisz na pojeździe rysę czy inne uszkodzenie, a po sprawcy nie ma ani śladu.

Jeśli sprawca okaże się honorowy to zostawi do siebie namiary i szkoda zostanie pokryta z jego polisy OC. Natomiast, gdy nie da się ustalić takiej osoby, to mamy spory problem, bo z uszkodzonym pojazdem nie da się jeździć. Na szczęście LINK4 wie jak wygląda życie i przygotowało specjalną ofertę Autocasco dla osób, które chcą zabezpieczyć się na taką okazję. Jeśli niezidentyfikowany sprawca uszkodził pojazd możemy liczyć na pełną i profesjonalną obsługę w warsztacie do tego przygotowanym.

Zapytaj w Interpolisie o więcej szczegółów dotyczącej tej oferty. Na pewno uda się uzupełnić Twoje ubezpieczenie o dodatkowe, wartościowe możliwości!