Serwis Interpolisa.pl jest profesjonalnie przygotowanym portalem oferującym produkty ubezpieczeniowe. Specjaliści firmy przygotowali specjalną ofertę pod potrzeby Komisów i Dealerów samochodowych, w postaci OC krótkoterminowego dla pojazdów osobowych, dostawczych oraz samochodów ciężarowych. Strona internetowa zapewnia stały dostęp do systemu polis OC krótkoterminowych 24h na dobę online. Wygenerowanie polisy odbywa się online bez zaangażowania agenta ubezpieczeniowego.

Rodzaje polis do zakupu online w systemie Interpolisa.pl:

– OC krótkoterminowe dla pojazdów osobowych – składka za 30 dni 56,00 PLN
– OC krótkoterminowe dla pojazdów o DCM do 3,5 t – składka za 30 dni 89,00 PLN
– OC krótkoterminowe dla pojazdów ciężarowych o DMC p. 3,5 t – składka za 30 dni 180,00 PLN (tabl. polskie)
– OC krótkoterminowe dla ciągników siodłowych – składka za 30 dni 510,00 PLN (tabl.polskie)

DO KOGO SKIEROWANA JEST OFERTA

Oferta skierowana jest do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, polegającą na pośredniczeniu w kupnie i sprzedaży pojazdów mechanicznych. Warunkiem współpracy jest aktywne prowadzenie działalności i posiadanie w ewidencji kodu PKD 45.11.Z, 45.19.Z .

ZAREJESTRUJ SWÓJ KOMIS – TUTAJ

OC krótkoterminowe to bardzo wygodny i przyjazny produkt finansowy dla klienta. Procedura nabycia jest uproszczona do niezbędnego minimum i zapewnia maksimum ochrony przed zdarzeniami narażającymi pojazd na szkodę. Najbardziej charakterystyczną cechą tej polisy jest przede wszystkim krótki czas jej trwania. Polisa zawierana jest na 30 dni i nie wymaga wypowiedzenia. OC krótkoterminowe jest respektowane na terenie Krajów Unii Europejskiej i w łatwy sposób może być zawarta na osobę fizyczną.

Propozycja ta najbardziej przypadnie do gustu firmom, których główna działalność opiera się na handlu pojazdami. W przystępnej cenie można nabyć polisy dla pojazdów, które przez krótki okres czasu znajdują się pod pieczą dealera i oczekują na klienta. Właściciel komisu nie musi nabywać ubezpieczenia na cały rok, a jedynie ubezpieczyć pojazd do chwili, gdy jest on w jego ofercie sprzedażowej. OC krótkoterminowe pozwala zaoszczędzić pieniądze i adekwatnie opłacić wymagany czas ochrony.

Nie zostawaj w tyle! Bądź zabezpieczony na każdą sytuację! Zaloguj się do serwisu Interpolisa.pl i nabądź rewelacyjne produkty ubezpieczeniowe!

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi doradcami pod nr tel. 786 222 706, 695 222 762 lub pisząc na adres: ubezpieczenia@interpolisa.pl

 

Ubezpiecz samochód krótkoterminowo online

Ubezpieczenia samochodowe to jedne z najczęściej wybieranych ofert, dlatego Interpolisa kładzie szczególny nacisk na szeroką ofertę i łatwą dostępność takich ubezpieczeń. Dzięki naszemu systemowi obsługi online klient ma elastyczny dostęp do całej oferty i może zakupić ubezpieczenie w każdej chwili bez wychodzenia z domu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie zwłaszcza dla przedsiębiorców, którzy chcą zaoszczędzić czas i mnóstwo formalności. Indywidualne konto klienta pozwala szybko i elastycznie zarządzać ofertą, na przykład kiedy potrzebne jest ubezpieczenie krótkoterminowe dla większej liczby pojazdów, co często zdarza się w branży motoryzacyjnej i logistycznej. Współpracując z właścicielami komisów samochodowych i firm transportowych zapewniamy usługi, które minimalizują czas poświęcony na załatwienie kwestii ubezpieczenia, a jednocześnie pozwalają na wybór najkorzystniejszej, zindywidualizowanej oferty dopasowanej do konkretnego modelu biznesowego.

 

Liderzy branży ubezpieczeniowej w jednym miejscu online

Jednym z głównym celów Interpolisy jest budowanie najlepszej oferty ubezpieczeń, dlatego współpracujemy jedynie z liderami branży ubezpieczeniowej. Nasza oferta to gwarancja jakości, zadowolenia i szybkiej, bezproblemowej wypłaty odszkodowania. Stawiamy na renomowane, sprawdzone towarzystwa ubezpieczeniowe o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. W grupie 14 towarzystw, których ubezpieczenia oferujemy znajdziecie Państwo takie firmy jak PZU i Warta – cieszące się zaufaniem Polaków od wielu lat, Link 4 – lider wśród ubezpieczeń samochodowych, Proama – jedno z najbardziej doświadczonych towarzystw ubezpieczeniowych oraz Axa – specjaliści w dziedzinie ubezpieczeń na życie. Szerokiej i sprawdzona oferta Interpolisy to gwarancja satysfakcji i bezpieczeństwa klientów.

 Krótkoterminowe oc online, najtańsze, tanie i dobre komisowe ubezpieczenia na miesiąc ( 30 dni ) Interpolisa.pl zaprasza

 

Sprawdź również inne ubezpieczenia, które sprzedaje Interpolisa.pl