Ubezpieczenia OC krótkoterminowe online z Interpolisa.pl

Serwis Interpolisa.pl jest profesjonalnie przygotowanym portalem oferującym produkty ubezpieczeniowe. Specjaliści firmy przygotowali specjalną ofertę pod potrzeby Komisów i Dealerów samochodowych, w postaci OC krótkoterminowego dla pojazdów osobowych, dostawczych oraz samochodów ciężarowych. Strona internetowa zapewnia stały dostęp do systemu polis OC krótkoterminowych 24h na dobę. Wygenerowanie polisy odbywa się online bez zaangażowania agenta ubezpieczeniowego.

Rodzaje polis dostępnych w systemie Interpolisa.pl:

  • OC krótkoterminowe dla poj. os. - składka za 30 dni 56,00 zł 
  • OC krótkoterminowe dla poj. dost. - składka za 30 dni 89,00 zł
  • OC krótkoterminowe dla poj. cięż. o DMC powyżej 3,5 t - składka za 30 dni 180,00 zł  - polska rejestracja

OC krótkoterminowe to bardzo wygodny i przyjazny produkt finansowy dla klienta. Procedura nabycia jest uproszczona do niezbędnego minimum i zapewnia maksimum ochrony przed zdarzeniami narażającymi pojazd na szkodę. Najbardziej charakterystyczną cechą tej polisy jest przede wszystkim krótki czas jej trwania. Polisa zawierana jest na 30 dni i nie wymaga wypowiedzenia. OC krótkoterminowe jest respektowane na terenie Krajów Unii Europejskiej i w łatwy sposób może być zawarta na osobę fizyczną.

Propozycja ta najbardziej przypadnie do gustu firmom, których główna działalność opiera się na handlu pojazdami. W przystępnej cenie można nabyć polisy dla pojazdów, które przez krótki okres czasu znajdują się pod pieczą dealera i oczekują na klienta. Właściciel komisu nie musi nabywać ubezpieczenia na cały rok, a jedynie ubezpieczyć pojazd do chwili, gdy jest on w jego ofercie sprzedażowej. OC krótkoterminowe pozwala zaoszczędzić pieniądze i adekwatnie opłacić wymagany czas ochrony.

Nie zostawaj w tyle! Bądź zabezpieczony na każdą sytuację! Zaloguj się do serwisu Interpolisa.pl i nabądź rewelacyjne produkty ubezpieczeniowe!

Sprawdź również inne ubezpieczenia, które sprzedaje Interpolisa.pl