Jak wskazują statystyki miesięcznie ulega kradzieży ponad tysiąc rowerów. Nic w tym dziwnego, że ubezpieczenie na taką okazję cieszy się największą popularnością.

Należy jednak pamiętać, że będzie można skutecznie wypłacić pieniądze z odszkodowania, gdy rower czy hulajnoga były przechowywane w miejscu niedostępnym dla osób postronnych, odpowiednio zabezpieczone w zamkniętym pomieszczeniu o trwałej, trudnej do sforsowania budowie. Oznacza to, że pozostawienie roweru bez opieki w miejscu łatwo dostępnym i spowodowana kradzież nie pozwala wypłacić kwoty na zakup nowego sprzętu.  

Prawie co czwarty zainteresowany kupnem takiego ubezpieczenia chciałby nabyć takie rozwiązanie bezpośrednio w sklepie, w którym dokonał zakupu hulajnogi czy roweru.  Natomiast 45 % badanych wskazało, że najchętniej nabyłoby takie ubezpieczenie u agenta ubezpieczeniowego.

Zapraszamy do kontaktu z ekspertami Interpolisy – na pewno pomogą dobrać wartościowe ubezpieczenie roweru lub hulajnogi w dobrej cenie. Gwarantujemy obsługę najwyższej jakości!