Polisy OC zazwyczaj mają takie same warunki z punktu widzenia potrzeb standardowego klienta. Zawsze pozostaje pytanie czym Ubezpieczyciele mogą się wyróżnić, aby łatwo dotrzeć do klienta? Najprościej ceną!

Co to oznacza w praktyce dla klientów? Otóż to, że należy porównywać ceny! Można to robić samodzielnie lub z pomocą specjalisty znającego rynek. Wystarczy określić takiej osobie swoje potrzeby, możliwości finansowe, a ona zajmie się już resztą. Jest to nawet bardziej sprawdzony i pewny w rezultacie sposób, niż zdawanie się na porównywarki internetowe. W decydującym momencie przy podejmowaniu decyzji, inteligent czynnik ludzki jest bardzo ważny!

Warto porozmawiać z doradcą i „upolować” wspólnie dobrą ofertę. Od nabycia polisy ubezpieczeniowej, nikt nie ucieknie, gdyż wymaga tego prawo. Cena OC zależy od dość dużej liczby czynników. Wpływają na nią przede wszystkim parametry posiadanego pojazdu. Towarzystwa ubezpieczeniowe wymagają marki i modelu, roku produkcji, rodzaju paliwa oraz pojemności silnika. Podaj te wspomniane parametry konsultantowi, który budzi Twoim zdaniem eksperckie zaufanie i poczekaj na jego propozycje.

My oczywiście zachęcamy do skorzystania z usług ekspertów Interpolisy, którzy codziennie od wielu lat śledzą rynek ubezpieczeń i wiedzą jak pracować z klientem. Na pewno cena końcowa ich propozycji miło Cię zaskoczy. Nic nie ryzykujesz, a możesz tylko zyskać!