Rynek usług transportowych wciąż bardzo dynamicznie się rozwija, mimo, iż dziś panują bardzo trudne warunki. Zachowanie ciągłości łańcuchów dostaw, rozwijanie logistycznych kompetencji jest ważne teraz, niż kiedykolwiek wcześniej. Nowe wyzwania w transporcie sprawiają, iż trzeba stawiać na nowe zabezpieczenia taboru.

Dlatego firmy ubezpieczeniowe proponują specjalne ubezpieczenia assistance na ciągnik siodłowy, autokar, przyczepę oraz pojazdy dostawcze do 3,5 t. Przede wszystkim należy dobrze zastanowić się, co tego typu ubezpieczenie faktycznie daje.  Do najważniejszych można zaliczyć naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia, a gdy wymaga tego sytuacja, to profesjonalne holowanie. Nie bez znaczenia jest tu także oferowana pomoc medyczna kierowcy, jeśli nastąpiłaby taka potrzeba.

Jest to wyjątkowa propozycja dla pojazdów, które nieustannie są w trasie, a ich przebieg w ciągu dnia jest znaczny. Po prostu nie warto ryzykować i narażać się na niepotrzebne straty. Ta możliwość powinna być w szczególności wzięta pod uwagę, gdy posiada się auta młodsze, niż 15 lat lub nie zaliczają się do grupy aut specjalnych – przede wszystkim chodzi to o takie, gdzie występuje poważna modyfikacja podwozia. 

Oferujemy:

Ubezpieczenia assistance na ciągnik siodłowy, autokar, przyczepę oraz pojazdy dostawcze do3,5 t