Szukasz sprawdzonego ubezpieczyciela pojazdów? W ofercie firmy Interpolisa znajdziesz w atrakcyjnych cenach aktualne propozycje przygotowane przez InterRisk. Czemu warto zainteresować się właśnie tą ofertą? Już mówimy!

Firma działa nieprzerwanie od 1993 roku. Po zdobyciu mocnej pozycji na rynku Austriackim oraz bogatemu doświadczeniu rozpoczęto ekspansję zagraniczną. Obecnie InterRisk otacza ochroną około dwóch milionów klientów którzy wykupują ubezpieczenia komunikacyjne, na życie oraz majątkowe. Przekonaj się sam, że spółka ta jest wiodącym liderem w branży ubezpieczeń w Europie Środkowowschodniej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą! Specjaliści Interpolisy pomogą dobrać najlepsze ubezpieczenie samochodowe na rynku! Obsługujemy kompleksowo klientów z najróżniejszych części kraju! Odległość od klienta nigdy nie była problemem dla naszej firmy. Wystawiamy ubezpieczenia dla osób z Gdyni, Suwałk, Cieszyna lub Kielc. Realizujemy zamówienia na polisy samochodowe telefonicznie oraz online. Jesteśmy pewni, iż trafnie dobierzemy dla Państwa najlepsze propozycje!