Na początku 2018 roku bardzo popularne jest podawanie wszelkiego rodzaju zestawień, które definiują zachowanie konsumenta w ostatnich dwunastu miesiącach oraz pozwalają nakreślić strategię na przyszłość. Pochylmy się choć chwilę nad zagadnieniem wypoczynków i urlopów. Jak podaje Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, samodzielnie wycieczkę w biurze podróży nabyło w 2017 roku ponad 6 mln Polaków. Z tej liczby osób połowa wybrała wyjazd do krajów ościennych lub zdecydowała się na wypoczynek w jakimś urokliwym zakątku naszej ojczyzny. Natomiast ponad 3,2 mln konsumentów zdecydowała się na wyjazd w bardziej egzotyczne miejsca.

Oznacza to, że rynek ubezpieczeń turystycznych ma bardzo szerokie pole do popisu w przygotowaniu aktualnej oferty. Klienci wybierający się na swoje wyjazdy robili to w sposób bardzo odpowiedzialny i chętnie nabywali ubezpieczenia. Rośnie świadomość kosztów wizyty u lekarza w przypadku braku polisy lub utraty bagażu. Teraz tylko rynek musi przygotować odpowiednie zestawienia produktowe, aby „z tego tortu wykroić” dla siebie jak najwięcej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Interpolisy! Proponujemy najlepsze rozwiązania ubezpieczeniowe! Nasi wiedzą, że warto się zabezpieczyć na wyjazd i mieć nabyte dla siebie odpowiednie rozwiązanie. Obsługujemy klientów z takich miejscowości jak Grudziądz, Olsztyn czy Siedlce. Działamy kompleksowo i bardzo sprawnie. Wszystko po to, aby nasi klienci mogli cieszyć się jak najlepszymi rozwiązaniami ubezpieczeniowymi!