Zatrważające są dane na temat ilości złapanych młodych kierowców bez aktualnego OC. Jednak przyłapanych na gorącym uczynku 6 tys. ludzi, wydaje się skromną liczbą w porównaniu do 100 tys, gdyż tyle prawdopodobnie osób porusza się kierowców po drodze bez OC. Zazwyczaj są to osoby do 25 roku życia, które tłumaczą się brakiem pieniędzy na polisę. Jednak praktyka wykazuje, że brak choćby tego drogiego ubezpieczenia może okazać się tragiczne w skutkach. Naprawa powypadkowa pojazdów może być liczona w grubych tysiącach, nie mówiąc już o długotrwałej i kosztownej rehabilitacji. Brak składki OC na samochód nie będzie drogą do oszczędności nawet jeśli nie spowodujemy wypadku. Nabywając OC, klient nabywa również bardzo ważny dla siebie spokój psychiczny. Zapraszamy do sprawdzenia oferty firmy Interpolisa! Spółka działa od wielu lat na rynku i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Jeśli liczy się dla Ciebie każdy grosz, to z pomocą naszych doradców wybierzesz dla siebie najlepsze ubezpieczenie. Zapraszamy do kontaktu!

Zatrważające są dane na temat ilości złapanych młodych kierowców bez aktualnego OC. Jednak przyłapanych na gorącym uczynku 6 tys. ludzi, wydaje się skromną liczbą w porównaniu do 100 tys, gdyż tyle prawdopodobnie osób porusza się kierowców po drodze bez OC.
 
Zazwyczaj są to osoby do 25 roku życia, które tłumaczą się brakiem pieniędzy na polisę. Jednak praktyka wykazuje, że brak choćby tego drogiego ubezpieczenia może okazać się tragiczne w skutkach. Naprawa powypadkowa pojazdów może być liczona w grubych tysiącach, nie mówiąc już o długotrwałej i kosztownej rehabilitacji. Brak składki OC na samochód nie będzie drogą do oszczędności nawet jeśli nie spowodujemy wypadku. Nabywając OC, klient nabywa również bardzo ważny dla siebie spokój psychiczny. 
 
Zapraszamy do sprawdzenia oferty firmy Interpolisa! Spółka działa od wielu lat na rynku i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Jeśli liczy się dla Ciebie każdy grosz, to z pomocą naszych doradców wybierzesz dla siebie najlepsze ubezpieczenie. Zapraszamy do kontaktu!