Elektroniczne pojazdy produkowane przez Teslę zaczynają zyskiwać na popularności. Sprawia to, że rynek ubezpieczeń pojazdów również nie pomoże na ten temat pozostać bierny. Już teraz brytyjska firma ubezpieczeniowa ma zamiar premiować kierowców Tesli, którzy będą jeździć pojazdem na autopilocie. Firma Direct Line proponuje 5 procent upustu od stawki bazowej ubezpieczenia, dla osób zdających się na elektronicznego kierowcę. Krok ten jest spowodowany publikacją badań analityków, którzy są zdania, iż całkowita jazda na autopilocie w pojazdach Tesli mogłaby zminimalizować wypadkowość o 40%. Promocja ma zachęcić do przetestowania mechanizmu realnych warunkach, aby teorie skonfrontować z rzeczywistością. Rodzi się teraz pytanie, kiedy pojazdy Tesli zagoszczą na masową skalę na polskich drogach. Czy będą tak samo popularne jak obecnie w krajach skandynawskich? Czas pokarze. Póki co zachęcamy do skorzystania z oferty ubezpieczeń przygotowanych przez Interpolisę! Na klientów czeka OC na raty lub z możliwością opłacenia składki jednorazowej. Sam zdecyduj, jaka forma jest dla Ciebie najkorzystniejsza. Jesteśmy pewni, że z pomocą doradców firmy, sprawnie zakupisz dla siebie najlepsze ubezpieczenie!

Elektroniczne pojazdy produkowane przez Teslę zaczynają zyskiwać na popularności. Sprawia to, że rynek ubezpieczeń pojazdów również nie pomoże na ten temat pozostać bierny. Już teraz brytyjska firma ubezpieczeniowa ma zamiar premiować kierowców Tesli, którzy będą jeździć pojazdem na autopilocie. Firma  Direct Line proponuje 5 procent upustu od stawki bazowej ubezpieczenia, dla osób zdających się na elektronicznego kierowcę. Krok ten jest spowodowany publikacją badań analityków, którzy są zdania, iż całkowita jazda na autopilocie w pojazdach Tesli mogłaby zminimalizować wypadkowość o 40%. Promocja ma zachęcić do przetestowania mechanizmu realnych warunkach, aby teorie skonfrontować z rzeczywistością. 
 
Rodzi się teraz pytanie, kiedy pojazdy Tesli zagoszczą na masową skalę na polskich drogach. Czy będą tak samo popularne jak obecnie w krajach skandynawskich? Czas pokarze. Póki co zachęcamy do skorzystania z oferty ubezpieczeń przygotowanych przez Interpolisę! Na klientów czeka OC na raty lub z możliwością opłacenia składki jednorazowej. Sam zdecyduj, jaka forma jest dla Ciebie najkorzystniejsza. Jesteśmy pewni, że z pomocą doradców firmy, sprawnie zakupisz dla siebie najlepsze ubezpieczenie!