Deloitte przeanalizował rynek ubezpieczeń w Polsce

Firma konsultingowa Deloitte przeanalizowała rynek ubezpieczeń w Polsce. Według najnowszych badań, Polacy cenią sobie bezpieczeństwo, jednak są niechętni ubezpieczeniom. Sprawia to, że polski rynek ubezpieczeń ma najniższy wskaźnik w Europie Środkowo-Wschodniej i klasyfikuje sektor ubezpieczeniowy jako rozwijający się. Handel ubezpieczeniami sprawia, że mają one wpływ na rozwój gospodarki w przedziale 0,4–0,9 mld zł rocznie w skali ostatnich 20 lat. Jeśli cenisz sobie bezpieczeństwo i realnie działasz w tym kierunku, to skorzystaj z oferty firmy Interpolisa. Eksperci przygotowali zestawienie wielu atrakcyjnych rozwiązań na najróżniejsze okazje. Klienci mogą nabyć AC na raty, ubezpieczenia OC, polisy na życie lub turystyczne. Szerokie spektrum ofert pozwala kompleksowo zakupić najatrakcyjniejsze rozwiązania w bardzo przystępnej cenie. Przekonaj się sam, że z pomocą Interpolisy nie przepłacisz za swoje ubezpieczenia!

Firma konsultingowa Deloitte przeanalizowała rynek ubezpieczeń w Polsce. Według najnowszych badań, Polacy cenią sobie bezpieczeństwo, jednak są niechętni ubezpieczeniom. Sprawia to, że polski rynek ubezpieczeń ma najniższy wskaźnik w Europie Środkowo-Wschodniej i klasyfikuje sektor ubezpieczeniowy jako rozwijający się. Handel ubezpieczeniami sprawia, że mają one wpływ na rozwój gospodarki w przedziale  0,4–0,9 mld zł rocznie w skali ostatnich 20 lat. 
 
Jeśli cenisz sobie bezpieczeństwo i realnie działasz w tym kierunku, to skorzystaj z oferty firmy Interpolisa. Eksperci przygotowali zestawienie wielu atrakcyjnych rozwiązań na najróżniejsze okazje. Klienci mogą nabyć AC na raty, ubezpieczenia OC, polisy na życie lub turystyczne. Szerokie spektrum ofert pozwala kompleksowo zakupić najatrakcyjniejsze rozwiązania w bardzo przystępnej cenie. Przekonaj się sam, że z pomocą Interpolisy nie przepłacisz za swoje ubezpieczenia!