Interpolisa jest prężnie rozwijającą się instytucją pośrednictwa ubezpieczeniowego. Naszymi klientami są osoby prywatne, ale też naszym produktom zaufało już wielu przedsiębiorców. Do jednej z tych grup zaliczają się właśnie handlarze samochodowi jaki i dealerzy. Obsługujemy tego typu przedsiębiorstwa w całym kraju. Jest to możliwe dzięki dobrze prosperującej sieci agentów, profesjonalnej obsłudze w centrali oraz nowoczesnemu systemowi obsługi klienta, co pozwala maksymalnie skrócić czas wystawiania dokumentów. Jeśli chodzi o rozwiązania, które najbardziej interesują wspomnianą grupę przedsiębiorców, to proponowane ubezpieczenia oc krótkoterminowe. Wynika to oczywiście z tego, iż pojazd wystawiony nawet tylko na sprzedaż musi posiadać aktualne ubezpieczenie. Handlarze z racji dużej rotacji pojazdów, nie chcą kupować całorocznego ubezpieczenia, gdyż tylko komplikowałoby to im pracę. W związku z tym, bardzo chętnie kupują proponowane przez Interpolisę ubezpieczenia krótkoterminowe! Kolejnym ważnym produktem dla handlarzy pojazdów oraz dealrów są ubezpieczenia oc na 3 miesiące. Wybierają oni chętniej tę opcję, gdy są świadomi, iż sprowadzony pojazd może zostać sprzedany w dłuższym czasie, niż kilkanaście dni po wystawieniu do oferty. Zazwyczaj ubezpieczeniem oc na 3 miesiące są objęte pojazdy droższe lub nietypowe( np. nabyte w atrakcyjnej cenie pojazdy rolnicze, oczekujące na klienta, który dopiero będzie uzupełniał flotę na zbliżający się sezon). Oprócz pojazdów także są w taki sposób ubezpieczane przyczepki o najróżniejszych gabarytach, gdyż też nie zawsze muszą szybko znaleźć nowego właściciela. Zapraszamy do sprawdzenia naszych ubezpieczeń krótkoterminowych! Jesteśmy pewni, że przygotowane propozycje od wiodących towarzystw ubezpieczeniowych spotkają się z dużym zainteresowaniem wielu klientów!

Interpolisa jest prężnie rozwijającą się instytucją pośrednictwa ubezpieczeniowego. Naszymi klientami są osoby prywatne, ale też naszym produktom zaufało już wielu przedsiębiorców. 
 
Do jednej z tych grup zaliczają się właśnie handlarze samochodowi jaki i dealerzy. Obsługujemy tego typu przedsiębiorstwa w całym kraju. Jest to możliwe dzięki dobrze prosperującej sieci agentów, profesjonalnej obsłudze w centrali oraz nowoczesnemu systemowi obsługi klienta, co pozwala maksymalnie skrócić czas wystawiania dokumentów.  
 
Jeśli chodzi o rozwiązania, które najbardziej interesują wspomnianą grupę przedsiębiorców, to proponowane ubezpieczenia oc krótkoterminowe. Wynika to oczywiście z tego, iż pojazd wystawiony nawet tylko na sprzedaż musi posiadać aktualne ubezpieczenie. Handlarze z racji dużej rotacji pojazdów, nie chcą kupować całorocznego ubezpieczenia, gdyż tylko komplikowałoby to im pracę. W związku z tym, bardzo chętnie kupują proponowane przez Interpolisę ubezpieczenia krótkoterminowe!
 
Kolejnym ważnym produktem dla handlarzy pojazdów oraz dealrów są ubezpieczenia oc na 3 miesiące. Wybierają oni chętniej tę opcję, gdy są świadomi, iż sprowadzony pojazd może zostać sprzedany w dłuższym czasie, niż kilkanaście dni po wystawieniu do oferty.  Zazwyczaj ubezpieczeniem oc na 3 miesiące są objęte pojazdy droższe lub nietypowe( np. nabyte w atrakcyjnej cenie pojazdy rolnicze, oczekujące na klienta, który dopiero będzie uzupełniał flotę na zbliżający się sezon). Oprócz pojazdów także są w taki sposób ubezpieczane przyczepki o najróżniejszych gabarytach, gdyż też nie zawsze muszą szybko znaleźć nowego właściciela. 
 
Zapraszamy do sprawdzenia naszych ubezpieczeń krótkoterminowych! Jesteśmy pewni, że przygotowane propozycje od wiodących towarzystw ubezpieczeniowych spotkają się z dużym zainteresowaniem wielu klientów!