Analizując statystyki jakie napływają od towarzystw ubezpieczeniowych, można odnotować wzrost wypłat należności klientom o 18,6 % w stosunku do analogicznego okresu z zeszłego roku. Oznacza to, że w ciągu pierwszych trzech miesięcy roku do klientów trafiło 10, 45 mln zł brutto. Całościowo, kwota ta jest wyższa o 1,6 mln zł do zeszłorocznego zestawienia.

Nie powinien dziwić fakt, że nominalnie najwyższe odszkodowania wypłacano poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych. Z racji wykupionego OC wypłacono 2,23 mld zł, a z AC 1,16 mld zł. Udział tych dwóch grup w odszkodowaniach i świadczeniach całego działu II w liczbach procentowych wynosi 49,03% i 25,47%. Dlatego nie wolno lekceważyć posiadania tak istotnego zabezpieczenia. Koniecznie trzeba posiadać ubezpieczenia samochodowe! Radomsko poleca zestawienie produktowe oferowane przez firmę Interpolisa. Eksperci w sposób profesjonalny sposób pomogą wybrać świetne rozwiązania, które będą zabezpieczać ludzkie zdrowie oraz pojazd w podróży. Jesteśmy pewni, że w ofercie Interpolisy każdy zaangażowany w sprawy swojego bezpieczeństwa znajdzie dobre ubezpieczenia oc/ac! Radomsko, Bełchatów, Tomaszów, Opoczno, Piotrków Trybunalski, Częstochowa wraz z jago mieszkańcami mogą śmiało polecić ofertę prosto od Interpolisa!

Druga połowa roku może być jeszcze bardziej zaskakująca w swoich statystykach. Wszystko za sprawą nawałnic i burz, które spowodowały niewyobrażalne zniszczenia w sierpniu. Już teraz wstępnie można stwierdzić, że ubezpieczenia na życie osobom poszkodowanym bardzo przydadzą się w ich obecnej sytuacji. Na pewno osoby zakupujące polisy na życie, wolałyby z świadczenia nie korzystać, lecz teraz na zgodnie przyznają, że jest to bardzo przydatne świadczenie w kryzysowej sytuacji. Warto zaznaczyć, że pomoc przyjdzie również ze strony państwa. Minister Błaszczyk już zapowiedział, że na pomoc w usuwaniu szkód po kataklizmie przeznaczy około 30 mln złotych. Podsumowując, korzystając ze wsparcia państwowego oraz z pieniędzy pozyskanych z ubezpieczenia na życie, wielu osobom bez większych trudności uda się wyjść z trudnej sytuacji. Zastanawiasz się gdzie kupić dobre ubezpieczenie na życie? Radomsko poleca ofertę przygotowaną przez firmę Interpolisa! Już wielu radomszczan korzysta z produktów finansowych przygotowanych przez specjalistów znających bardzo dobrze rynek produktów ubezpieczeniowych. Jeśli zależy Ci na dobrym zabezpieczeniu to koniecznie nabądź polisę na życie – Radomsko już wie, jak ważne jest korzystanie z dobrych rozwiązań ubezpieczeniowych!