Towarzystwa Ubezpieczeniowe wiedzą, że klientom przede wszystkim zależy na sprawnym wypłacaniu świadczenia, gdy dojedzie do kryzysowej sytuacji. Proces ten ostatnio maksymalnie uprościł ING Bank Śląski dla posiadaczy kredytów hipotecznych.

Według nowych zasad, świadczenia do kwoty 5 tys. zł będą wypłacane z pominięciem banku. Dzięki temu kredytobiorca będzie mógł szybciej zareagować i sprawniej usunąć szkodę za pomocą posiadanych funduszy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty ubezpieczeniowej przygotowanej przez Interpolisę! Specjaliści z dużym powodzeniem znajdą dla klientów propozycję nadającą się pod zabezpieczenie kredytu hipotecznego. Z rozwiązań bardzo chętnie korzystają osoby z wielu miast w całym kraju. Klientami Interpolisy są nie tylko mieszkańcy Radomska, ale też pobliskiego Piotrkowa Trybunalskiego, Bełchatowa czy Częstochowy. Sprawna obsługa klientów jest możliwa, gdyż wiele spraw związanych z polisą można załatwić online lub za pomocą specjalnie dedykowanego systemu wewnętrznego, dostępnego dla klientów.

 

Skorzystaj również z naszej oferty ubezpieczenia hipoteczne Radomsko, Opoczno, Drzewica. Bełchatów, Tomaszów, Piotrków Tryb., Częstochowa