Jesteś miłośnikiem białego szaleństwa? To świetnie! Nie zapominaj o odpowiednim ubezpieczeniu gwarantującym bezpieczną zabawę na stoku.

Ubezpieczenie dla narciarzy są bardzo ważnym zabezpieczeniem gwarantującym komfort psychiczny w trakcie wyjazdu. Jeśli dojedzie do jakiegokolwiek nieszczęśliwego wypadku podczas uprawiania sportu, to możesz liczyć na finansowe wsparcie ze trony ubezpieczyciela. Zjeżdżanie na nartach jest bardzo ciekawa aktywnością, która co roku zdobywa coraz to więcej fanów. Choć niezależnie czy zaczynasz jazdę czy już masz wiele zimowych sezonów za sobą, to jesteś narażony na uszczerbek na zdrowiu.

Będąc na stoku może dojść do niespodziewanego zderzenia z innym narciarzem, podczas zjeżdżania może wypiąć się narta czy zaliczysz nieszczęśliwy upadek – są to najczęstsze niespodziewane wypadki, na które często nie ma się większego wpływu. Dlatego warto być zabezpieczony na tego typu sytuacje.

Polisa dla narciarzy jest przygotowana dla klientów w ofercie Interpolisa.pl. Tutaj w bardzo dobrej cenie możesz nabyć szeroki pakiet przewidujący najróżniejsze sytuacje, które mogą przytrafić się w górach. Zadzwoń jeszcze dziś, a nasz doradca przygotuje dla Ciebie wszystkie niezbędne dokumenty, które po kwadransie otrzymasz na maila. Przekonaj się jakie to proste!