Ceny ubezpieczeń OC idą w górę. Według danych CKU Ubezpieczenia średnia cena za OC wynosi w miastach wojewódzkich 667 złotych. Obecnie trzeba zapłacić za polisę o 7,6% więcej, niż w styczniu 2016 roku. Największy trend wzrostu widać w porównaniu z cenami, jakie były oferowane za polisę w styczniu 2015. W analogicznym okresie tego roku już trzeba było zapłacić za OC o 36% więcej.

W ciągu dwóch ostatnich lat również odnotowano duży wzrost cen OC na motocykle. Wcześniej miłośnicy jednośladów za polisę płacili w przedziale od 40 do 60 zł. Teraz za taki sam produkt finansowy trzeba zapłacić od 100 do 400 zł. Cena w dużej mierze jest uzależniona od pojemności silnika oraz osiąganej prędkości.

Optymalizacja ceny ubezpieczenia nie jest oczywistą sprawą. Dlatego doradcy Interpolisa.pl czekają na kontakt ze strony klientów, którzy chcą kupować produkty ubezpieczeniowe w dobrej cenie. Najlepsze oferty ubezpieczeń krótkoterminowych oc online i wiele innych propozycji można znaleźć w ofercie Interpolisa.pl. Z pomocą profesjonalisty zredukujesz koszty polisy do minimum, co na pewno dobrze wpłynie na domowy budżet.