Ponad rok temu Link4 udostępniła swoim klientom specjalną aplikację NaviExpert. W jej funkcjach znajduje się moduł „Bezpieczna jazda z Link4”.

Głównym zadaniem tej funkcji jest analiza stylu jazdy kierowcy. Dodatkowo wyświetlane wskazówki zwracają uwagę prowadzącemu jak ma zachować się na drodze. Kierowca, wdrażając sugestie systemu, zaczyna jeździć poprawnie. Przekłada się to na większy poziom bezpieczeństwa na drodze.

Aplikacja pozwoliła dowiedzieć się ubezpieczycielowi, czy kierowcy chcą poprawiać swój styl jazdy i być odpowiedzialnymi członkami ruchu drogowego. Użytkownikom jeżdżącym bezpieczniej z aplikacją Link4 obniży składkę komunikacyjną.

Jak zaznacza Krzysztof Kosiński, cała akcja jest wstępem do stworzenia specjalnego produktu ubezpieczeniowego. Wysokość składki w tym pakiecie będzie realnie odpowiadać za styl i poziom bezpieczeństwa jazdy.

Proste ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC oraz atrakcyjne Assistance zostały przygotowane przez specjalistów Interpolisa.pl. Chcąc zabezpieczyć się jeszcze skuteczniej nabądź proste ubezpieczenie NW, stanowiące uzupełnienie posiadanych pakietów samochodowych. Klienci mogą liczyć na atrakcyjne zniżki i bonusy za bezszkodową jazdę.