Handel samochodami zawsze będzie intratną branżą. Klienci w Polsce codziennie poszukują najróżniejszych pojazdów, które będą spełniać ich oczekiwania. Począwszy do bezpiecznych rodzinnych samochodów, a skończywszy na transportowcach wykorzystywanych w firmach.

Jednak jako dealer musisz przestrzegać obowiązujących zasad w Twojej branży. Jedną z nich jest konieczność wykupienia ubezpieczenia, gdy pojazd znajduje się pod Twoją kuratelą. Polisa ubezpieczeniowa samochodu – krótkoterminowa na miesiąc – jest najlepszym rozwiązaniem dla osób które zajmują się handlem pojazdami.

Interpolisa.pl proponuje swoim klientom ten produkt finansowy w bardzo dobrej cenie. Składka ubezpieczeniowa na miesięczną ochronę wynosi jedynie 55 zł. Jest to jedna z najniższych stawek dostępnych na rynku. Jeśli posiadasz na stanie dużą ilość aut, to na pewno tak niska stawka będzie dla Ciebie dobrą propozycją.

Polisę ubezpieczeniową samochodu, a w szczególności tą krótkoterminową na miesiąc możesz zakupić online za pośrednictwem naszej strony. Proces wystawiania jest bardzo prosty i wyjątkowo intuicyjny. Wszystkie ważne dokumenty zostaną Ci dostarczone na maila i zawsze będziesz mógł z nich skorzystać w potrzebie.