Firma Interpolisa.pl

Jesteśmy liderem w zakresie sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych. Za sukcesem firmy stoi wykwalifikowana kadra pracownicza oraz nowoczesny system informatyczny, sprawnie obsługujący klientów prywatnych, dealerów i komisy samochodowe w zakresie OC krótkoterminowego oraz polis 12- miesięcznych.

Dużym atutem serwisu Interpolisa.pl jest możliwość sprawnego wygenerowania OC krótkoterminowego online, bez asysty doradcy ubezpieczeniowego. Jest to spora wygoda oraz oszczędność czasu. Z tej opcji szczególnie będą zadowoleni klienci, którzy dokładnie wiedzą jaką polisę chcą nabyć i nie potrzebują dodatkowych konsultacji.

Każdy z naszych partnerów ma zapewniony dostęp do serwisu 24h na dobę i możliwość realizacji polisy w dowolnym miejscu. Naszym priorytetem jest zachowanie wysokiego poziomu technologicznego, zapewniającej obsługę na najwyższym poziomie. Tanie ubezpieczenia komunikacyjne, samochodowe OC/AC jest dostępne nie tylko dla osób z Radomska, gdzie znajduje się nasza siedziba.

W naszej ofercie znajdziesz również ubezpieczenia:

  • komunikacyjne OC/AC
  • dla przedsiębiorstw, firm, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą
  • domu, mieszkaniowe
  • szkolne, na życie, NNW
  • turystyczne
W celu uzyskania większej ilości informacji wystarczy uzupełnić formularz kontaktowy lub zadzwonić. Jesteśmy do pełnej dyspozycji klientów w godzinach pracy!
 
Jeśli mieszkasz w Radomsku, zapraszamy do naszego biura na ulicy:
Reymonta 64, naprzeciwko dworca PKP