Prowadzisz profesjonalny komis samochodowy? Potrzebujesz skutecznie ubezpieczyć pojazd do chwili, dopóki nie znajdzie się na niego klient? W takiej sytuacji, na pewno zainteresuje Cie możliwość skorzystania z OC krótkoterminowego.

Jest to bardzo wygodna propozycja, która na pewno sprawdzi się w Twoim biznesie. Oferta OC krótkoterminowego, która jest proponowana przez firmę Interpolisa.pl. Jeśli wiesz, że samochód który stoi w Twoim komisie na pewno szybko znajdzie kupca, to nie przepłacaj i ubezpiecz go na okres krótszy niż dwanaście miesięcy.

W taki sposób uda Ci się zaoszczędzić sporą kwotę pieniędzy, którą będziesz mógł wykorzystać w zupełnie inny sposób. Skontaktuj się z doradcami Interpolisa.pl – ich wieloletnie doświadczenie i znajomość bieżącej sytuacji na rynku, pomoże zdecydować się na produkty jak najlepiej odpowiadające Twojej sytuacji.

Na pewno zadowoli Cie fakt, że nie tylko w naszej firmie ubezpieczysz samochody osobowe. Staramy się wychodzić naprzeciw każdej potrzebie nowoczesnego klienta, który chce być zabezpieczony na wypadek najróżniejszych sytuacji.