Nie zawsze jako użytkownik samochodu jesteś zmuszony opłacać ubezpieczenie na cały rok. Czasem są takie sytuacje, że okres o wiele krótszy będzie dla Ciebie o wiele lepszy. W związku z tym, powstało ubezpieczenia oc krótkoterminowe dla komisów, które świetnie sprawdza się w branży handlu pojazdami.

Jak właściciel komisu musisz ubezpieczyć pojazd do czasu pojawienia się odpowiedniego klienta. Jeśli zakładasz, że takowy znajdzie się w bardzo krótkim czasie, to możesz zdecydować się na miesięczne ubezpieczenie auta. Skonsultuj swoje potrzeby z doradcami firmy Interpolisa.pl, którzy skutecznie dobiorą dla Ciebie najlepszy pakiet ubezpieczenia w dobrej cenie. Stawki firmy zachowują bardzo konkurencyjny poziom, co stanowi kolejną zachętę do korzystania z usług jakie proponuje Interpolisa.pl

Przekonaj się sam, że warto korzystać z dobrych i nowoczesnych rozwiązań, które zostały przygotowane z myślą o klientach ceniących sobie finansowe bezpieczeństwo w kryzysowych sytuacjach. Zadzwoń i ubezpiecz swój samochód już dziś. Najtańsze ubezpieczenia OC czekają na Ciebie.

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Oferujemy: ubezpieczenia samochodowe oc, ac, turystyczne, zdrowie i życie, mieszkania, domu, nnw dziecka, zwierząt, motoryzacyjne, firmowe.