Ubezpieczenia życia

Ubezpieczenie na życie zapewnia bezpieczeństwo w najtrudniejszych sytuacjach, gdy zdarza się nieoczekiwane. Choroba, śmierć najbliższych to wydarzenia, o których nie chcemy rozmyślać, lecz by zapewnić ochronę sobie bądź bliskim w tak ciężkich okresach, warto poświęcić energię na wybór polisy na życie. Nie jest to ubezpieczenie obowiązkowe, aczkolwiek posiadanie go zapewnia znaczne korzyści. Czy to wypadek samochodowy, następstwem którego jest złamanie czy wymagający rehabilitacji uszczerbek podczas wyczynowych tras narciarskich – niezależnie od tego, w razie następstw powodujących wysokie koszty, ubezpieczenie znacznie je minimalizuje.

Czytaj więcej

 

 

Wybór zakresu polisy życiowej jest szeroki, może obejmować  trwały uszczerbek na zdrowiu, świadczenia za pobyt w szpitalu w określonej wysokości, poważne zachorowania czy nawet trwałą niezdolność do pracy. To także przede wszystkim zabezpieczenie dla bliskich na wypadek własnej śmierci. Niezależnie od statusu, stanu cywilnego, czy wieku, dopasujemy polisę na życie do Twoich oczekiwań i potrzeb. Poczuj się bezpieczniej wiedząc, że możesz liczyć na wypłatę świadczenia w momentach, w których jest to naprawdę potrzebne.

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Oferujemy: ubezpieczenia samochodowe oc, ac, turystyczne, zdrowie i życie, mieszkania, domu, nnw dziecka, zwierząt, motoryzacyjne, firmowe.