OC w życiu prywatnym

OC w życiu prywatnym można kupić jako dodatek do polisy mieszkaniowej. Nie występuje na rynku jako samodzielny produkt. Ubezpieczenie takie to idealne zabezpieczenie w wypadku wystąpienia szkód (zarówno majątkowych jak i osobowych), które nieumyślnie wyrządzimy osobom trzecim, takim jak sąsiedzi czy choćby przechodnie.

W celu znalezienia najkorzystniejszego ubezpieczenia skonsultuj się z naszym doradcą lub skorzystaj z forumularza.

Czytaj więcej

 

 

Może się zdarzyć, że szkoda powstanie w związku z użytkowaniem domu lub mieszkania. Może nam się zepsuć kran i zalać sąsiadów. Gdy  zajmujemy się hodowaniem domowych zwierząt lub opieką nad dziećmi - gdy dziecko zbije szybę na klatce schodowej, ubezpieczyciel pokryje koszt naprawienia szkody. Ponadto, w trakcie korzystania z rowerów, czy amatorskiego uprawiania sportu, gdy wybijemy szybę w cudzym aucie lub je zarysujemy, z polisą OC w życiu prywatnym zmartwienie mamy z głowy. Gdy wyjedziemy na wczasy, a w trakcie korzystania z pokoju hotelowego dojdzie do szkody, polisa również zabezpieczy nas przed stresem i wydatkami na jej pokrycie. Warto zabezpieczyć się w ten sposób – dopasuj OC w życiu prywatnym do swoich potrzeb z pomocą naszego konsultanta!

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Oferujemy: ubezpieczenia samochodowe oc, ac, turystyczne, zdrowie i życie, mieszkania, domu, nnw dziecka, zwierząt, motoryzacyjne, firmowe.