Ubezpieczenia firmowe

Ubezpieczenia dla firm ograniczają ryzyko związane z prowadzeniem działalności. Otwarcie i prowadzenie działalności gospodarczej, niesie ryzyko związane z wyrządzeniem szkody osobie trzeciej i utratą płynności finansowej. Podczas gdy pracujesz latami na sukces, może wydarzyć się nieszczęście i stracisz dorobek życia. I po co się tym zamartwiać? Lepiej zainwestować w swoją przyszłość i swój spokój. Dzięki odpowiednio dobranej polisie, przedsiębiorca może znacznie obniżyć ryzyko związane z prowadzeniem biznesu. Dlatego warto o niej pomyśleć i skorzystać z pomocy naszego doradcy, który pomoże dopasować polisę do Twoich potrzeb.

W celu znalezienia najkorzystniejszego ubezpieczenia skonsultuj się z naszym doradcą lub skorzystaj z forumularza.

Czytaj więcej

 

 

Ryzyka, na jakie narażone są przedsiębiorstwa to np. zdarzenia losowe (pożar, zalanie), kradzież z włamaniem, rabunek czy innego rodzaju wandalizm. Pamiętaj, że kupując polisę firmową otrzymujesz niezbędne wsparcie na zatrudnienie prawników czy rzeczoznawców, gdybyś zmuszony był wszcząć postępowanie sądowe.

Co możesz w ten sposób ochronić?

To zależy od Ciebie! Mienie firmowe trwałe, takie jak budynek siedziby czy majątek ruchomy w postaci urządzeń, maszyn, sprzętu elektronicznego, biurowego... przedmiot ochrony zależy od działalności Twojej firmy i indywidualnych potrzeb! Suma ubezpieczenia zależna jest od wartości majątku. Ubezpieczenie firmy może ochronić także środki obrotowe, którymi dysponuje Twoje przedsiębiorstwo. Zabezpiecz swoją pracę i skorzystaj z ochrony firmy – skontaktuj się z nami, by dobrać idealne rozwiązanie dla zabezpieczenia sukcesu, jakim jest Twoja firma!

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Oferujemy: ubezpieczenia samochodowe oc, ac, turystyczne, zdrowie i życie, mieszkania, domu, nnw dziecka, zwierząt, motoryzacyjne, firmowe.