Zadzwoń do nas phone top 222 509 590                                  

Image
Image
Image

Interpolisa OC krótkoterminowe na 30 dni dla autosalonów i autokomisów

Serwis Interpolisa.pl jest nowatorskim portalem profesjonalnie przygotowanym dla potrzeb Komisów oraz Dealerów samochodowych. Specjalizujemy się w sprzedaży OC krótkoterminowego dla pojazdów osobowych, dostawczych oraz samochodów ciężarowych.

Cechy polisy OC krótkoterminowej:

30- dniowy okres ochrony, brak konieczności wypowiadania, możliwość wielokrotnego wznawiania przy zagwarantowaniu stałej składki, na tablicach polskich i zagranicznych. Nie nakładamy limitów wykupionych polis.

Rodzaje polis do zakupu online w systemie Interpolisa.pl:

- OC krótkoterminowe dla pojazdów osobowych 

- OC krótkoterminowe dla pojazdów osobowych typu anglik 

- OC krótkoterminowe dla pojazdów o DCM do 3,5 t 

- OC krótkoterminowe dla pojazdów ciężarowych o DMC p. 3,5 t (tabl. polskie)

- OC krótkoterminowe dla ciągników siodłowych  (tabl.polskie)

Zapewniamy stały dostęp do portalu online 24h/dobę. Wygenerowanie polisy z naszego serwisu następuje w zaledwie kilka sekund od złożenia formularza, polisa jest aktywna w momencie pobrania z systemu, każdy z użytkowników naszego portalu o dowolnej porze oraz w dowolnym miejscu może wygenerować polisę bez zbędych formalności u agenta.

Na chwilę obecną z portalu Interpolisa.pl korzysta już kilka tysięcy zadowolonych z naszej obsługi partnerów.
Nie pozostawaj z tyłu zaloguj się do naszego serwisu i korzystaj w pełni z jego zalet.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi doradcami pod nr tel. 786 222 706, 603 953 826 lub pisząc na adres: ubezpieczenia@interpolisa.pl

Ubezpieczenia samochodowe OC krótkoterminowe online, komisowe, 30 dniowe, miesięczne dla samochodów osobowych, do 3,5 t, ciągników siodłowych Dobre i najtańsze OC na rynku w Polsce

OC krótkoterminowe to bardzo wygodny i przyjazny produkt finansowy dla klienta. Procedura nabycia jest uproszczona do niezbędnego minimum i zapewnia maksimum ochrony przed zdarzeniami narażającymi pojazd na szkodę. Najbardziej charakterystyczną cechą tej polisy jest przede wszystkim krótki czas jej trwania. Polisa zawierana jest na 30 dni i nie wymaga wypowiedzenia. OC krótkoterminowe jest respektowane na terenie Krajów Unii Europejskiej i w łatwy sposób może być zawarta na osobę fizyczną.

Propozycja ta najbardziej przypadnie do gustu firmom, których główna działalność opiera się na handlu pojazdami. W przystępnej cenie można nabyć polisy dla pojazdów, które przez krótki okres czasu znajdują się pod pieczą dealera i oczekują na klienta. Właściciel komisu nie musi nabywać ubezpieczenia na cały rok, a jedynie ubezpieczyć pojazd do chwili, gdy jest on w jego ofercie sprzedażowej. OC krótkoterminowe pozwala zaoszczędzić pieniądze i adekwatnie opłacić wymagany czas ochrony.

Nie zostawaj w tyle! Bądź zabezpieczony na każdą sytuację! Zaloguj się do serwisu Interpolisa.pl i nabądź rewelacyjne produkty ubezpieczeniowe!

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z naszymi doradcami pod nr tel. 786 222 706, 603 953 826 lub pisząc na adres: ubezpieczenia@interpolisa.pl

 

Ubezpiecz samochód krótkoterminowo ubezpieczenie OC online

Ubezpieczenia samochodowe to jedne z najczęściej wybieranych ofert, dlatego Interpolisa kładzie szczególny nacisk na szeroką ofertę i łatwą dostępność takich ubezpieczeń. Dzięki naszemu systemowi obsługi online klient ma elastyczny dostęp do całej oferty i może zakupić ubezpieczenie w każdej chwili bez wychodzenia z domu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie zwłaszcza dla przedsiębiorców, którzy chcą zaoszczędzić czas i mnóstwo formalności. Indywidualne konto klienta pozwala szybko i elastycznie zarządzać ofertą, na przykład kiedy potrzebne jest ubezpieczenie krótkoterminowe dla większej liczby pojazdów, co często zdarza się w branży motoryzacyjnej i logistycznej. Współpracując z właścicielami komisów samochodowych i firm transportowych zapewniamy usługi, które minimalizują czas poświęcony na załatwienie kwestii ubezpieczenia, a jednocześnie pozwalają na wybór najkorzystniejszej, zindywidualizowanej oferty dopasowanej do konkretnego modelu biznesowego.

 

Liderzy branży ubezpieczeniowej w jednym miejscu online

Jednym z głównym celów Interpolisy jest budowanie najlepszej oferty ubezpieczeń, dlatego współpracujemy jedynie z liderami branży ubezpieczeniowej. Nasza oferta to gwarancja jakości, zadowolenia i szybkiej, bezproblemowej wypłaty odszkodowania. Stawiamy na renomowane, sprawdzone towarzystwa ubezpieczeniowe o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. W grupie 14 towarzystw, których ubezpieczenia oferujemy znajdziecie Państwo takie firmy jak PZU i Warta – cieszące się zaufaniem Polaków od wielu lat, Link 4 – lider wśród ubezpieczeń samochodowych, Proama – jedno z najbardziej doświadczonych towarzystw ubezpieczeniowych oraz Axa – specjaliści w dziedzinie ubezpieczeń na życie. Szerokiej i sprawdzona oferta Interpolisy to gwarancja satysfakcji i bezpieczeństwa klientów.

Krótkoterminowe oc online, najtańsze, krótkie, tanie i dobre komisowe ubezpieczenia na miesiąc ( 30 dni ) Interpolisa.pl zaprasza

 

OC krótkoterminowe nie tylko dla właścicieli komisów

Analizując rynek można dojść do wniosku, że OC krótkoterminowe było tworzone przede wszystkim z myślą o podmiotach zajmującymi się handlem pojazdami. Jednak praktyka wykazała, że to może być doskonałe rozwiązanie dla kierowców w czasie, gdy ceny polis samochodowych sięgają naprawdę dużych kwot.

Wystarczy zakupić OC krótkoterminowe i można już bezpiecznie jeździć po drodze, niezależnie od pojemności silnika. Jest to na pewno bardzo ciekawa możliwość, aby zaoszczędzić. Taka opcja najbardziej może przemawiać do młodych osób, które zawsze muszą płacić relatywnie zawyżoną składki z racji na brak stażu bycia kierowcą. Taka polisa jest wiążąca i zapewnia wypłatę odszkodowania w przypadku kolizji. Na pewno o wiele korzystniej i bezpieczniej jest rozważyć zakup OC krótkoterminowego, niż doprowadzić od przerwy w posiadaniu polisy. Brak ważnego dokumentu skutkuje wielkimi karami.

Optymalizuj swój budżet, przestrzegaj przepisów i podróżuj samochodem bezpiecznie! Doradcy Interpolisy pomogą Ci wybrać najlepsze OC krótkoterminowe spełniające Twoje oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu online, aby w szybko nabyć polisę!

 

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Oferujemy: ubezpieczenia samochodowe oc, ac, turystyczne, zdrowie i życie, mieszkania, domu, nnw dziecka, zwierząt, motoryzacyjne, firmowe.

Image