Zadzwoń do nas phone top 222 509 590                                  

Image
Image
Image

Ubezpieczyciele zyskują dostęp do policyjnej bazy danych! Nowe przepisy, które dają ubezpieczycielom dostęp do informacji o wykroczeniach nie określają z marszu, że ceny polis muszą wzrosnąć. Jednak na pewno zostanie połączony czynnik związany z agresywną jazdą a ostateczną ceną polisy.

Za politykę cenową polis odpowiada indywidualnie każde Towarzystwo, choć wszystkie podmioty patrzą co dzieje się u konkurencji. Jak zachowa się każdy z ubezpieczycieli teraz trudno przewidzieć. 5 punktów karnych u jednego ubezpieczyciela wcale nie musi znaczyć tyle samo u innego, ale najprawdopodobniej będzie oznaczało wzrost ceny.

Za tym projektem jest idea, by spowodować, że ci którzy lekceważą przepisy ruchu drogowego mieli w perspektywie, nie tylko mandat ale także wyższa składka ubezpieczenia OC. Uwzględnianie punktów karnych może trochę przemodelować podejście do klienta i uznanie kogoś za dobrego klienta. Ubezpieczanie zapewne zechcą konkurować o te osoby, które nie mają punktów karnych i ich będą premiować w szczególności. 

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Oferujemy: ubezpieczenia samochodowe oc, ac, turystyczne, zdrowie i życie, mieszkania, domu, nnw dziecka, zwierząt, motoryzacyjne, firmowe.

Image