Ubezpieczenia NNW Wypadkowe

Zakup ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków to wyjątkowo rozsądna decyzja w świecie, który wciąż pędzi i nie ma w nim miejsca na spokój. Każdy z nas narażony jest na szereg nieprzewidzianych sytuacji. Niezależnie od staranności czy profilaktyki jaką stosujemy na co dzień, nie jesteśmy w stanie uchronić się od nieszczęśliwych wypadków. W takich niespodziewanych sytuacjach warto przemyśleć ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.

W celu znalezienia najkorzystniejszego ubezpieczenia skonsultuj się z naszym doradcą lub skorzystaj z forumularza.

Czytaj więcej

 

 

Czy to drobny wypadek, czy poważne zdarzenie losowe, polisa zapewnia wsparcie zarówno dla poszkodowanego, jak i jego bliskich. NNW to rodzaj ubezpieczenia osobowego. Ochronie podlega Twoje zdrowie i życie w obliczu niespodziewanych wypadków, spowodowanych czynnikami zewnętrznymi, takimi jak np. powalone drzewo, bardzo strome schody czy choćby agresywne zwierzę. Zawarcie umowy ubezpieczenia NNW gwarantuje wsparcie finansowe w sytuacji, gdy wypadek spowoduje czasową niezdolność do pracy, ograniczoną sprawność ruchową, a co za tym idzie uwięzienie w domu. Świadczenie pieniężne, które wpłynie na Twoje konto z tytułu polisy pozwoli Ci uzyskać środki za szkody powstałe na Twoim zdrowiu. Dzięki temu zapewnisz sobie komfort, spokój, leczenie czy nawet rehabilitację.

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Oferujemy: ubezpieczenia samochodowe oc, ac, turystyczne, zdrowie i życie, mieszkania, domu, nnw dziecka, zwierząt, motoryzacyjne, firmowe.