Ubezpieczenia świadczeń zdrowotnych

Podstawowe ubezpieczenie zdrowotnego jakie oferuje nam NFZ, wiąże się często z kolejkami do lekarza, długim czasem oczekiwania na badania, skierowaniami… Aby mieć spokojną głowę i kompleksową opiekę medyczną, możesz zakupić dodatkową polisę na wypadek wielu chorób lub uszczerbku na zdrowiu. Także gdy chcesz zadbać o zdrowie na co dzień: konsultacja medyczna czy badania diagnostyczne nie będą już wymagały długiego oczekiwania. Ubezpieczenie takie obejmuje aż 54 różne choroby, w tym m.in. nowotwory złośliwe i zawał serca, a także operacje. Kupując polisę na świadczenia zdrowotne nie będziesz musiał martwić się finansami w trudnych chwilach, gdy ratujesz swoje zdrowie.

Czytaj więcej

 

 

Decydując się na prywatne ubezpieczenie zdrowotne, masz pewność, że w razie komplikacji ze zdrowiem niezwłocznie otrzymasz odpowiednią pomoc medyczną. Zmartwienia kosztami konsultacji u prywatnych specjalistów staną się przeszłością. Bez kolejek i nerwów odwiedzisz lekarzy współpracujących z ubezpieczycielem, u którego wykupiłeś polisę. Ponadto, takie prywatne ubezpieczenie pozwala na daleko idące oszczędności. Nie musisz ponosić pełnych kosztów za wizyty w prywatnych gabinetach, gdyż rozkładają się one równomiernie na każdy miesiąc opłaty (składki) za ubezpieczenie. W razie zdrowotnego załamania, wysokie paragony badań i konsultacji nie będą już zmartwieniem.

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Oferujemy: ubezpieczenia samochodowe oc, ac, turystyczne, zdrowie i życie, mieszkania, domu, nnw dziecka, zwierząt, motoryzacyjne, firmowe.