Ubezpieczenia NNW Komunikacyjne

Ubezpieczenie NNW (od następstw nieszczęśliwych wypadków) jest dobrowolne. Zapewnia Ci ochronę jako kierowcy pojazdu oraz pasażerom, których przewozisz. Dotyczy sytuacji, do których doszło podczas użytkowania pojazdu (nie tylko w czasie jego prowadzenia, także przy wysiadaniu, wsiadaniu, postoju). Jeśli stanie się coś złego, dojdzie do wypadku, w wyniku którego dojdzie do uszczerbku na zdrowiu którejś z tych osób, dzięki ubezpieczeniu wypłacane są stosowne świadczenia pieniężne. Wysokość składki na ubezpieczenie NNW waha się ze względu na czynniki takie, jak suma ubezpieczenia oraz rodzaj pojazdu obejmowanego polisą. Pamiętaj, że koszty zależne są od towarzystwa ubezpieczeniowego, więc najlepiej skonsultuj się z naszym specjalistą w celu poznania szczegółów oferty.

W celu znalezienia najtańszego OC skonsultuj się z naszym doradcą lub skorzystaj z porównywarki.

Czytaj więcej

 

 

Wysokość wypłacanego świadczenia w ramach polisy NNW zależy od rodzaju uszczerbku, jakiego doznały osoby, którym przysługuje świadczenie. Chodzi o uszczerbek na zdrowiu określony procentowo w wyniku analizy badań i dokumentacji lekarskiej. Najwyższą kwotą, jaką wypłaca towarzystwo ubezpieczeniowe jest 100% sumy ubezpieczenia i jest to kwota przyznawana na wypadek śmierci ubezpieczonego. W pozostałych sytuacjach, co do zasady 1% trwałego uszczerbku na zdrowiu oznacza 1% sumy maksymalnej ubezpieczenia.

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Oferujemy: ubezpieczenia samochodowe oc, ac, turystyczne, zdrowie i życie, mieszkania, domu, nnw dziecka, zwierząt, motoryzacyjne, firmowe.