Zadzwoń do nas phone top 222 509 590                                  

Image
Image
Image

Ubezpieczenia Graniczne

Twój pojazd jest zarejestrowany poza Unią Europejską i wjeżdżasz nim do Polski? OC graniczne to idealne rozwiązanie dla Ciebie. To ubezpieczenie analogiczne do OC kupionego w Polsce. Zapewnia likwidację szkód wyrządzonych osobom trzecim. Możesz je wykupić na cały czas Twojego pobytu w Polsce, minimalnie na 30 dni. Gdy okres ochrony się skończy, nic nie stoi na przeszkodzie, byś kupił kolejną polisę graniczną.
 
Ubezpieczenie graniczne jest wygodnym rozwiązaniem, gdy nie masz Zielonej Karty, a jest ona wymagana - kupisz je nawet w momencie przekraczania granicy, wszędzie, gdzie obowiązuje odprawa celna. Pamiętaj, że OC jest obowiązkowe od chwili wjazdu na teren Polski. Przyda Ci się także, gdy wybierasz się do Szwajcarii lub państw Europejskiego Obszaru Zagranicznego. 
W celu znalezienia najtańszego OC skonsultuj się z naszym doradcą lub skorzystaj z porównywarki.

 

 

Ubezpieczenie graniczne działa na identycznych zasadach, co polisa OC. Gdyby doszło do wypadku, poszkodowany otrzyma należne odszkodowanie. Ty jako kierowca śpisz spokojnie - nie musisz ponosić opłat z tego tytułu. Odszkodowanie zostanie wypłacone w kwocie odpowiadającej wysokości szkody; maksymalnie będzie to wysokość sumy gwarancyjnej obowiązującej w Polsce.

Pamiętaj, że są awarie, których ubezpieczenie nie obejmuje. Do takich przypadków należą przykładowo awaria pojazdu, uszkodzenia, zniszczenia lub utraty mienia, które kierując wyrządził posiadaczowi pojazdu mechanicznego czy utraty gotówki, biżuterii, papierów wartościowych, dokumentów oraz zbiorów filatelistycznych, numizmatycznych i podobnych, a także zanieczyszczenia lub skażenia środowiska. Szczegółowe wyłączenia, jak i warunki umowy przekaże Ci nasz konsultant, dlatego nie wahaj się i skontaktuj się już teraz.

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Oferujemy: ubezpieczenia samochodowe oc, ac, turystyczne, zdrowie i życie, mieszkania, domu, nnw dziecka, zwierząt, motoryzacyjne, firmowe.

Image