Ubezpieczenia dom w budowie

Budujesz swój wymarzony dom? Masz na pewno na głowie wiele papierkowej roboty, gonitwy po odpowiednich urzędach i negocjacji z wykonawcami. Każdy z tych elementów wymaga Twojej uwagi, ale możemy pomóc Ci w niektórych sprawach. Co jeśli konstrukcja domu zawali się w trakcie budowy przez nieodpowiednią pracę Twoich wykonawców? Być może autorska interpretacja planów budowli przez fachowców okaże się ciekawą instalacją artystyczną, ale nie spełniającą wymogów architektonicznych. W takich sytuacjach koszty przebudowy pokryje ubezpieczyciel.

W celu znalezienia najkorzystniejszego ubezpieczenia skonsultuj się z naszym doradcą lub skorzystaj z forumularza.

Czytaj więcej

 

 

Co ubezpieczamy najczęściej? Najważniejszym elementem Twojego przyszłego domu są oczywiście mury. Ochroną objęte są nie tylko ściany i fundamenty, ale także pokrycie dachowe. Do części stałych budynku po kolei dodawane będą też przez budowniczych wyposażenie łazienek, płytki, armatura, istalacja gazowa, a także parapety czy rynny. Jeśli chcesz większej ochrony – możesz dodatkowo ubezpieczyć narzędzia czy materiały budowlane, znajdujące się na terenie powstającej nieruchomości.

Polisę możesz wykupić na każdym etapie budowy, choć zalecalibyśmy dokonanie tego jak najwcześniej – czyli po rozpoczęciu prac przygotowawczych. Polisa ochroni Cię przed zdarzeniami losowymi, a wraz z rozwojem Twojego przyszłego domu i wyposażeniem go w okna i drzwi (stan surowy zamknięty) ubezpieczenie obejmie także ryzyko kradzieży z włamaniem.

Remontujesz dom i chcesz mieć spokojną głowę? Ubezpieczenie budowy dotyczy także i modernizacji istniejących budynków. Suma ubezpieczenia będzie sukcesywnie rosła wraz ze wzrostem wartości Twojej nieruchomości. Jeśli chcesz, możesz ubezpieczyć się na wyższą kwotę, którą uznajesz za bardziej odpowiednią dla Twych potrzeb.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem – a tego Ci najbardziej życzymy – po otrzymaniu zgody na wprowadzenie się Twoje ubezpieczenie może zmienić się w klasyczną asekurację domu.

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Oferujemy: ubezpieczenia samochodowe oc, ac, turystyczne, zdrowie i życie, mieszkania, domu, nnw dziecka, zwierząt, motoryzacyjne, firmowe.