Ubezpieczenie Motocykla NNW

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) to kolejne ryzyko, na które powinien zwrócić uwagę właściciel motocykla. W przypadku jednośladów, które są mniej bezpieczne niż samochody, kwestia NNW nabiera szczególnego znaczenia. Ubezpieczenie zapewnia bowiem jedyną ochronę kierowcy, gdy taka osoba nie może liczyć na odszkodowanie w ramach polisy OC. Mowa o kolizjach spowodowanych przez kierowcę motocykla oraz upadkach niezwiązanych z działaniem osób trzecich (przykład: poślizg na mokrej jezdni). Dodatkowe odszkodowanie z NNW przysługuje również wtedy, gdy właściciel motocykla stał się ofiarą wypadku spowodowanego przez inną osobę. Decydując się na wykupienie dodatkowego ubezpieczenia NNW zyskujesz pewność, że w razie konieczności pobytu w szpitalu, długotrwałego leczenia czy rehabilitacji nie zostaniesz bez potrzebnych do tego środków finansowych. Decydując się na zakup tego ubezpieczenia zwróć szczególną uwagę nie na niską cenę, ale na sumę ubezpiecznia lub skonsultuj się z naszym doradcą, który pomże Ci w wyborze odpowiedniej opcji.

W celu znalezienia najkorzystniejszego ubezpieczenia skonsultuj się z naszym doradcą lub skorzystaj z forumularza.

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Oferujemy: ubezpieczenia samochodowe oc, ac, turystyczne, zdrowie i życie, mieszkania, domu, nnw dziecka, zwierząt, motoryzacyjne, firmowe.