Zadzwoń do nas phone top 222 509 590                                  

Image
Image
Image

Zdarza Ci się jeździć bez dokumentów? Oczywiście masz do tego prawo, w szczególności, gdy masz do pokonania krótki dystans koło domu. Jednak musisz być świadomym tego, że w przypadku kontroli drogowej może Cię zaskoczyć pewna niemiła sytuacja.

System z którego policja będzie pobierać Twoje dane do kontroli może wykazać błąd i zakomunikować sprawdzającemu, że nie posiadasz ważnej polisy OC. Aplikacja mObywatel jest systemem, gdzie w ciągu dnia aktualizowane są setki danych zarejestrowanych tam osób. Może to spowodować, że absolutnie nie z Twojej winy status ubezpieczenia nie będzie odpowiednio zaktualizowany. Za prawidłowy stan danych odpowiada CEPIK.

Oznacza to, że warto samodzielnie kontrolować stan wpisów na stronie. Jeśli cokolwiek nie będzie się zgadzać w związku z posiadanym przez Ciebie ubezpieczeniem OC samochodu, to zareagujesz. Niestety system jest bardzo niedoskonały, ciągle aktualizowany i trzeba samodzielnie trzymać rękę na pulsie. W innym wypadku policja nie będzie miała żadnej podstawy, aby nie ukarać Cię mandatem. 

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Oferujemy: ubezpieczenia samochodowe oc, ac, turystyczne, zdrowie i życie, mieszkania, domu, nnw dziecka, zwierząt, motoryzacyjne, firmowe.

Image