Zadzwoń do nas phone top 222 509 590                                  

Image
Image
Image

Otrzymanie wypłaty odszkodowania z powodu uszkodzeń powstałych w trakcie burzy wcale nie jest taką oczywistą sprawą. Na to, czy sprawa zostanie pozytywnie rozpatrzona na korzyść klienta zależy wiele czynników.

Samochody w Polsce muszą mieć wykupioną polisę. Jednak posiadanie tego ważnego dokumentu nie zapewnia przed konsekwencjami nieprzychylnych zjawisk atmosferycznych. Chcąc dochodzić swoich praw należy dowieść, że uszkodzenie pojazdu miało miejsce z powodu zaniedbania zarządcy terenu. Dobry przykład takich sytuacji? Ma to miejsce, gdy samochód zostanie zalany w garażu podziemnym z powodu niesprawnej kanalizacji burzowej. Tak samo odszkodowanie należy się gdy w trakcie burzy na auto spadnie gałąź z chorego drzewa przeznaczonego do wycięcia.  

Bardzo ważne jest, aby w całym tym procesie pamiętać, że trzeba zabezpieczyć dowody, bo to na osobie poszkodowanej leży obowiązek udowodnienia swojej szkody. W przypadku, gdy nie będzie można zidentyfikować właściciela posesji lub ustalić kto dopuścił się zaniedbań, to uzyskanie odszkodowania będzie niemożliwe. Morał z tej historii jest taki, że należy parkować swój samochód w miejscu pewnym, gdzie raczej nic nam się nie przytrafi

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Oferujemy: ubezpieczenia samochodowe oc, ac, turystyczne, zdrowie i życie, mieszkania, domu, nnw dziecka, zwierząt, motoryzacyjne, firmowe.

Image