Zadzwoń do nas phone top 222 509 590                                  

Image
Image
Image

Czas pandemii wymaga zastosowania nowatorskich rozwiązań nie tylko w celu zachowania ciągłości biznesowej, ale także w sferze bezpieczeństwa. Z tego powodu, iż członkowie zarządu w spółkach bardzo często są zmuszani do ryzykownych posunięć. Niestety nie zawsze posunięć korzystnych. Naraża to na straty ich własną spółkę, którą prowadzą jak i kontrahentów lub dotyka mocno pracowników.

Z tą myślą rynek zaproponował specjalne ubezpieczenie przewidziane dla członków zarządu spółek. To ubezpieczenie ma zapewnić wypłatę świadczenia w przypadku, gdy zarząd z powodu zaniechania działania lub złych decyzji narazi cały biznes na straty. Takie rozwiązanie możemy zakupić już w Polsce co najmniej u jednego poważnego gracza na rynku ubezpieczeń.

Twórcy tego rozwiązania zachwalają sobie produkt ten, z racji na jego praktyczny charakter i szeroki zakres ochrony. Choć robimy co możemy, aby pokonać pandemię, to wszystko wskazuje na to, że zostanie ona z nami jeszcze przez długi czas. Dla tego prewencyjnie warto się zabezpieczyć przed naprawdę bardzo zaskakującymi sytuacjami! 

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Oferujemy: ubezpieczenia samochodowe oc, ac, turystyczne, zdrowie i życie, mieszkania, domu, nnw dziecka, zwierząt, motoryzacyjne, firmowe.

Image