Zadzwoń do nas phone top 222 509 590                                  

Image
Image
Image

Dla kierowców mamy bardzo dobrą wiadomość! Wszystko wskazuje na to, że w 2021 roku zapłacimy za OC tyle samo co w roku ubiegłym. Wysokość cen ubezpieczenia zatrzymała się na stawkach z grudnia 2020 roku i nic nie wskazuje, aby miało się to zmienić.

Jak podają analitycy, jest to związane pośrednio z panującą pandemią. Podróżujemy mniej, co przekłada się na ilość kolizji. Przyglądając się cenom OC, to można zauważyć, iż ich cena była stabilna i przewidywalna od 2018 roku. W tym czasie odnotowano trzy obniżki, które przeciętnie obniżyły cenę OC łącznie o 31 procent. Najbliższy okres nie zapowiada ponownej spektakularnej obniżki, ale zachowanie cen na tym samym poziomie też powinno cieszyć.

Biorąc pod uwagę, że na każdym kroku doświadczamy inflacji oraz podwyżek w innych segmentach produktowych i usługowych, to informacja ta jawi się wyjątkowo optymistycznie. Przeciw podwyżkom świadczy także fakt, iż całościowo ubezpieczyciele na sprzedaży obowiązkowego OC wychodzą mocno na plusie. 

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Oferujemy: ubezpieczenia samochodowe oc, ac, turystyczne, zdrowie i życie, mieszkania, domu, nnw dziecka, zwierząt, motoryzacyjne, firmowe.

Image