Zadzwoń do nas phone top 222 509 590                                  

Image
Image
Image

Kwestie obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego regulują stosowne przepisy. Ustawa informuje o zakresie ochrony ubezpieczeniowej oraz wskazuje sytuacje, w których ubezpieczyciel powinien wziąć na siebie finansową odpowiedzialność jeśli wystąpi szkoda.

Analizując przepisy dojdziemy do wniosku, że zakres ochrony jest stały. Nie zmienia się w zależności od wysokości składki, tak jak jest to rozwiązane w przypadku autocasco, które jest dobrowolne.

Jeśli zakres ochrony ubezpieczeniowej oraz sumy gwarancyjne nie zmieniają się w zależności od ubezpieczyciela, to po co przepłacać za OC? W praktyce oznacza to, że osoba płacąca niską składkę ma takie same możliwości jak osoba opłacająca tą najwyższą.

Kierowanie się wyłącznie ceną OC jest dobrym kluczem, gdy nie szukamy ubezpieczenia w interesującym nas towarzystwie ubezpieczeniowym, a zależy nam na posiadaniu samego dokumentu ubezpieczenia OC.

Jak szybko znaleźć najlepsze i najtańsze dla siebie ubezpieczenie OC? Skorzystaj oczywiście z pomocy doradców Interpolisy! Ich doświadczenie i przekrojowa znajomości aktualnego rynku jest tym, co w takiej sytuacji jest dla Ciebie najprzydatniejsze! Możesz skontaktować się z doradcami indywidualnie w biurze i na żywo porozmawiać o swoich potrzebach lub za pomocą internetowego formularza dostępnego na stronie wnioskować o przedstawienie propozycji drogą online.

Pomoc eksperta może okazać się bardzo zaskakująca i korzystna. Przy dobrych wiatrach klienci są w stanie zaoszczędzić nawet do 50 procent na swojej składce ubezpieczeniowej. 

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Oferujemy: ubezpieczenia samochodowe oc, ac, turystyczne, zdrowie i życie, mieszkania, domu, nnw dziecka, zwierząt, motoryzacyjne, firmowe.

Image