Zadzwoń do nas phone top 222 509 590                                  

Image
Image
Image

Witamy na stronie aktualności firmy InterPolisa.pl

Fakt, że 2020 zdecydowanie więcej spędziliśmy w domu, przełożyło się to na rynek ubezpieczeń. Jak wskazują statystyki 35 % więcej w stosunku do lat poprzednich konsumenci korzystali z usługi domowego assistance.

Prawie każdy właściciel polisy ubezpieczeniowej domu, tego typu popularne rozszerzenie ma. Zabezpieczania ono wizytę takich specjalistów jak elektryk, hydraulik czy serwis sprzętów domowych. Klienci z wykupionym pakietem mogą liczyć na natychmiastowe pojawienie się odpowiedniego eksperta.

Wystarczy jeden telefon do ubezpieczyciela i nie trzeba się martwić niczym więcej. Możemy zapomnieć o długich i żmudnych poszukiwaniach „złotej rączki”, bez gwarancji wysokiej jakości wykonania usługi. Panujące warunki na pewno przyczynią się do tego, że ta usługa jeszcze długo zostanie w orbicie zainteresowania. 

Uważasz, że zapadnięcie na chorobę przewlekłą jak cukrzyca jest u Ciebie dość wysokie? W takim wypadku możesz zastanowić się nad nabyciem odpowiedniego ubezpieczenia, które jest w stanie zredukować ewentualne koszty związane z leczeniem w przyszłości.

Kto powinien w pierwszej kolejności zastanowić się nad tego typu zabezpieczeniem? Osoby mające w rodzinie osoby cierpiące na tę chorobę cywilizacyjną, kobiety w ciąży lub prowadzące dość wyczerpujący i ryzykowny tryb życia dla zdrowia. Tego typu ubezpieczenie jest możliwe do wykupienia na podstawie specjalnej ankiety zdrowotnej, do której uzupełnienia obliguje klienta ubezpieczyciel.

Na co można liczyć po zakupie ubezpieczenia? Oferta w sposób bardzo praktyczny wspiera finansowo klienta w leczeniu trwającym do końca życia.  Pokrycie kosztów związanych z wizytami u specjalisty, pokrycie kosztów zakupu leków czy zakup zestawu do badania glukozy mogą zdecydowanie ulżyć przy nieustannych wydatkach. 

Ubezpieczenie ma stanowić wsparcie w krytycznych sytuacjach. Do takich można zaliczyć udar mózgu. Kiedy ma miejsce, dochodzi do uszkodzenia układu nerwowego i obumarcia części funkcjonujących neuronów. Udar jest bardzo często śmiertelny, więc jeśli ktoś jest zdania, że jest narażony na jego wystąpienie powinien nabyć stosowne ubezpieczenie. Kwota będzie stanowić zabezpieczenie finansowe dla bliskich i pozwoli uporządkować najpilniejsze sprawy.   

Polisa także będzie stanowić dobre wsparcie w przypadku rehabilitacji po udarze. Podstawowym dokumentem na bazie którego jest wypłacane świadczenie, to opinia biegłego lekarza oraz badania tomograficzne.

Warto wyprzedzać fakty, gdyż udar mózgu nie występuje tylko u osób starszych lub często chorujących. Młode aktywne osoby, także mogą paść ofiarą udaru. Długotrwała rehabilitacja rokująca choć częściowy powrót do normalności jest kosztowny, dlatego nie wolno bagatelizować problemu. Systematycznie odprowadzana składka może rozwiązań naprawdę karkołomny problem!

Tu jesteśmy: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra, Radom, Kalisz, Sieradz, Gorzów Wielkopolski, Bielsko-Biała, Jelenia Góra, Zamość, Koszalin, Słupsk, Piła, Toruń, Częstochowa, Przemyśl, Elbląg, Skierniewice, Włocławek, Piotrków Trybunalski, Nowy Sącz, Radomsko, Bełchatów, Tomaszów Mazowiecki, Opoczno, Przemyśl, Krosno, Zamość, Chełm, Konin, Wałbrzych, Elbląg, Ciechanów, Skierniewice

Oferujemy: ubezpieczenia samochodowe oc, ac, turystyczne, zdrowie i życie, mieszkania, domu, nnw dziecka, zwierząt, motoryzacyjne, firmowe.

Image