o nas min

O nas

Jesteśmy liderem w zakresie sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych. Posiadamy jeden z najbardziej profesjonalnych i najsprawniej działających serwisów obsługujący zarówno Dealerów i Komisy samochodowe w zakresie polis OC krótkoterminowego oraz polis 12- miesięcznych. Wygenerowanie polisy z naszego serwisu odbywa się bez oczekiwania na doradcę ubezpieczeniowego. Każdy z naszych partnerów ma zapewniony dostęp do serwisu 24h na dobę i możliwość realizacji polisy w dowolnym miejscu. Naszym priorytetem jest wysoka technologia zapewniająca obsługę na najwyższym poziomie.

Co zapewniamy?

Zespół profesjonalnych doradców, którzy w każdej chwili służą doradztwem w zakresie szerokiej gamy proponowanych przez nas ofert ubezpieczeniowych. Naszemu Klientowi pomagamy wybrać najkorzystniejszą polisę pod względem cenowym i zakresu ubezpieczenia. Każdy z naszych Klientów może zakupić u nas polisę online bez zbędnego tracenia czasu na znalezienie placówki agencyjnej.

Nasze cele

Priorytetem dla nas jest zapewnienie Klientom Interpolisy najlepszego ubezpieczenia oraz profesjonalnej obsługi. W tym celu dokładamy wszelkich starań, aby nasz serwis spełniał oczekiwania naszych partnerów. Dodatkowo na bieżąco wzbogacamy naszą ofertę, aby nasi Klienci korzystali z produktów ubezpieczeniowych najwyższej jakości.